KARAMOLLAOĞLU, 20 OCAK’TA DENİZLİ’YE GELECEK

Genişletilmiş Aralık ayı il divan toplantısında konuşan Saadet Partisi İl Başkanı Ahmet Eryılmaz, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun Denizli’ye geleceğini ve halka açık olacak bu programın 20 Ocak’ta yapılacağını ifade etti.

KARAMOLLAOĞLU, 20 OCAK’TA DENİZLİ’YE GELECEK
banner92

Saadet Partisi (SP) Denizli İl Teşkilatı, genişletilmiş Aralık ayı il divan toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya; SP Genel İdare Kurulu Üyesi Mesut Dağ'ı Milli Gazete yazarı Şakir Tarım ve partililer katıldı. SP Denizli İL Başkanlığı’nda yapılan toplantı, İl Başkanı Ahmet Eryılmaz’ın açılış konuşmasıyla başladı. Başkan Eryılmaz, “Yerel seçimler için büyük bir çalışmanın içerisindeyiz ve belediye başkanı aday adaylıkları için de görüşülen isimler var. Netleşen isimler daha sonra açıklanacak. Önümüzdeki günlerde Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu Denizli’ye gelecek. Halka açık olacak bu program, 20 Ocak’ta yapılacak. Ülkemizde bir endişe ve kaygı süreci yaşanıyor. Bir yozlaşma var. Ciddi bir öngörülemezlik var. İş çevreleri yarın ne olacağını kestiremedikleri için yatırım yapamıyorlar. Devletin ayarları bozuldu. Üniversiteden mezunlar işsizlik diploması almak için mezun oluyor. İşadamları, memurlar, işçiler, esnaf borçlu. Devlet borçlu. Türkiye’nin bir değişikliğe ihtiyacı var” diye konuştu.

“SAADET PARTİSİ ÇİLİNGİR GÖREVİNDEDİR”

Seçimlerin yeni hikâyelerin başlaması için önemli bir fırsat olduğunu dile getiren Başkan Eryılmaz, bu seçimlerin Türkiye’nin cendereden çıkışına vesile olacağını savundu. Temel parametreler açısından SP dışındaki partilerin birbirinin neredeyse aynısı olduğunu söyleyen Başkan Eryılmaz, “Saadet Partisi’nin olmadığı bir yönetim Türkiye’yi düze çıkaramaz. Biz çilingiriz. Adresi biz gösteririz. Bedel de öderiz ama kapıyı açarız. Ne vaat ediyoruz? Öncelikle özgürlük, sonra adalet. Bunlar olmadan hiçbir şey olmaz. Ehliyet, liyakat, doğru yatırım. Türkiye’nin bunlara ihtiyacı var” şeklinde konuştu.

“DÜŞÜNEN İNSAN SORGULAR”

Toplantıda hükümetin eğitim sistemini eleştiren SP Genel İdare Kurulu Üyesi Mesut Dağ, “Gençler, imtihana boğuldu. Gençlerin düşünmelerini istemiyorlar. Bugünkü iktidarın en büyük endişesi, düşünen insanlarla muhatap olmak. ‘Beyin göçü’ deniyor ya işte beyin göçünü güya durdurmak için büyük çaba sarf ediyorlar; ama durdurmaları mümkün değil. Çünkü bunlar düşünmeden hareket etmeye, düşünmeden politika belirlemeye, düşünmeden adım atmaya alışmışlar. Düşünen insan sorgular. Sorgulayan insanlardan rahatsızlar. Bundan dolayıdır, biz bu gidişatı değiştirmekle mükellefiz. Gençlerin önünü ancak Saadet Partisi, Milli Görüş açar. Biz hakikaten düşünen insanlara ihtiyaç duyuyoruz” dedi.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner21

banner124