“Kardeşliğimizi perçinledik, enerjimizi tazeledik”

AK Parti Pamukkale İlçe Teşkilatı, 3. Olağan Kongre öncesi, delege seçimlerini tamamladı. 61 mahalleden 400 delegenin belirlendiği seçimler hakkında konuşan AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “Delege seçimleriyle kardeşliğimizi perçinledik, enerjimizi tazeledik” dedi.

“Kardeşliğimizi perçinledik, enerjimizi tazeledik”

AK Parti Pamukkale İlçe Teşkilatı, 3. Olağan Kongre öncesi, delege seçimlerini tamamladı. 61 mahalleden 400 delegenin belirlendiği seçimler, ilçe binasında gerçekleştirildi. Delege seçimlerinin gördüğü büyük ilginin ve kardeşlik ruhu içinde geçmesinin kendilerini sevindirdiğini belirten AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “AK dava ruhunun, dimdik ayakta olduğunu görmek bizleri son derece sevindirdi, geleceğe dair umutlarımızı artırdı. Delege seçimleriyle kardeşliğimizi perçinledik, enerjimizi tazeledik. AK Parti’nin başarı sırlarından biri de vefadır. Türk siyasi tarihine kardeşlik ruhunu, ahde vefayı, Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan getirmiştir. Liderimizin her koşulda dava kardeşliğine verdiği önemin partimizin teşkilatlarında da aynı hassasiyetle benimsendiğini delege seçimlerimizde de gördük. Partimizin kurucuları ile emektar ve cefakar birçok üyemiz, üyelerimiz tarafından delege seçilmişlerdir. Bu da AK Parti olarak bizim farkımızdır. Geçmişimize nasıl sahip çıktığımızın, kardeşliğimizin ve sıkıca kenetlenmiş olduğumuzun göstergesidir” dedi.

“DÜNDEN GELECEĞE AŞK İLE YÜRÜYORUZ”

AK Parti’nin bir siyasi partiden öte, milletin değeri haline geldiğini belirten Başkan Gökbel, “Biz bir dava partisiyiz. Biz sadece siyaset yapmıyoruz. Hizmet için, bu milletin, Alemi İslam’ın refahı için yanıp tutuşan dava neferleriyiz. Dünden geleceğe aşk ile yürüyoruz. Birlik ve beraberliğimizi hiç kimse bozamayacak. Fitneleri her zaman olduğu gibi bundan sonra da boşa çıkaracağız. Kardeşliğimiz, bu dava çatısı altında devam edecek. Durmadan, dinlenmeden, yorulmadan büyük Türkiye için, İslam aleminin refahı ve huzuru için çalışmaya devam edeceğiz. Bu duygularla kongre sürecinin en önemli ayağı olan mahalle delege seçimlerimizde emeği geçen herkesi, delege seçimlerine katılarak coşkumuzu paylaşan kardeşlerimizi sevgi ve muhabbetle selamlıyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER