KARISINI İŞTE BU SEBEPTEN ÖLDÜRMÜŞ!

Denizli'nin Bekilli İlçesi’nde, 18 gün önce düğün yaptığı eşi M.K.'yi (24) elleriyle boğarak öldüren inşaat işçisi Ö.M. (24), mahkemece tutuklandı. Ö.K.'nin, emniyette verdiği ifadesinde, eşiyle para yüzünden tartıştıklarını belirterek, "'Ben senden daha çok para kazanırım' dedi. Bunu sürekli söyledi, küfredip, üzerime gelerek beni çok tahrik etti" dediği öğrenildi. Makbule K.'nin cenazesi ise Nazilli'de toprağa verildi.

KARISINI İŞTE BU SEBEPTEN ÖLDÜRMÜŞ!

Resmi nikahları daha önce kıyılan inşaat işçisi Ö.K. ile eşi M.K.'nin 18 Ağustos günü Aydın'ın Nazilli İlçesi’nde düğün töreni yapıldı. Çift, düğünün ardından Denizli'nin Bekilli İlçesi’ne yerleşti. Daha önce gazinoda garson olarak çalışan M.K. ile eşi Ö.K. arasında, ekonomik sıkıntı ve kıskançlık yüzünden tartışmalar çıkmaya başladı. Demirören Haber Ajansı’nın haberine göre; Polis merkezine birkaç defa giden M.K., eşinden sürekli şiddet gördüğünü söyleyerek, şikayetçi oldu. Mahkemece M. K.'ye 6 ay süreyle çağırmalı koruma verildi. Ö.K.'ye ise 3 ay evden uzaklaştırma cezası verildi; ancak bu kararlara rağmen çift, birlikte yaşamaya devam etti.


“BENİ ÇOK TAHRİK ETTİ”
Evde alkol alan M.K. ile eşi Ö.K., iddiaya göre, yine maddi sıkıntılar yüzünden tartıştı. Tartışmanın ardından Ö.K., eşini, boğazını sıkarak öldürdü. Cinayetin ardından taksiye binerek, Nazilli'ye kaçmak isteyen Ö.K., polis tarafından yakalanarak, gözaltına alındı. İfadesinde, suçunu kabul ettiği belirtip, eşinin kendisini tahrik ettiğini öne süren Ö.K.'nin “Olay gecesi birlikte alkol aldık. Aramızda para yüzünden tartışma çıktı. Ben inşaatlarda çalışarak geçimimizi sağlamaya çalışıyorum. Tartışma sırasında daha önce gazinoda çalıştığı için 'Ben senden daha çok para kazanırım' dedi. Bunu sürekli söyledi, küfredip, üzerime gelerek beni çok tahrik etti” dediği öğrenildi. Sorgusunun ardından adliyeye sevk edilen Ö.K., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

TOPRAĞA VERİLDİ
Öte yandan eşi tarafından öldürülen M. K.'ye, Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp Kurumu'nda otopsi yapıldı. Otopsinin ardından Ö.K.'nin ailesi tarafından morgdan alınan M. K.'nin cenazesi, Nazilli'de defnedildi. (DHA)

 

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2018, 16:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER