Karne gününün en sürpriz armağanı Başkan Doğan’dan

Merkezefendi sınırlarındaki ortaokul öğrencilerine sürpriz bir karne günü hediyesi hazırlayan Belediye Başkanı Şeniz Doğan, karnesini getiren öğrencilerin tatilde kullanmaları için sinema biletleri dağıtıyor.

Karne gününün en sürpriz armağanı Başkan Doğan’dan

Merkezefendi sınırlarındaki ortaokul öğrencilerine sürpriz bir karne günü hediyesi hazırlayan Belediye Başkanı Şeniz Doğan, karnesini getiren öğrencilerin tatilde kullanmaları için sinema biletleri dağıtıyor. 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı sona ererken; Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, ilçede öğrenim gören ortaokul öğrencilerine karne hediyesi olarak sinema bileti verecek. Karnesini getiren ilk 3 bin ortaokul öğrencisi, ‘Aladdin’ isimli filmi izleme fırsatı elde edecek.

Merkezefendi Belediyesi, ilçe sınırları içerisinde eğitim ve öğretim gören ortaokul öğrencilerine karne hediyesi olarak sinema bileti verecek. Karnesini getiren ilk 3 bin 5-6-7-8. sınıf öğrencileri biletlerini Merkezefendi Kültür Merkezi ile Merkez Kütüphane’den temin edecekler. Teras Park Alışveriş Merkezi’nde bulunan Avşar Sinemaları’nda gösterime giren ‘Aladdin’ isimli filmi izleyecek olan öğrenciler, biletlerini Cumartesi günü saat 13.00’den itibaren temin edecekler. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “2018-2019 eğitim ve öğretim yılını başarıyla tamamlayan tüm öğrencilerimizi kutluyorum. Merkezefendimizde okuyan ortaokul öğrencilerimize karne hediyesi olarak sinema bileti vereceğiz. Merkezefendi Belediyesi olarak öğrencilerimizin her zaman yanındayız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER