Kayalık caddesi yıkanıp dezenfekte edildi

Korona virüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında temizlik ve hijyen çalışmalarına aralıksız devam eden Denizli Büyükşehir Belediyesi, Kayalık Caddesi'nde yıkama ve dezenfeksiyon çalışması yaptı.

Denizli Büyükşehir Belediyesi korona virüse (Kovid-19) karşı tedbirlerini düzenli bir şekilde sürdürüyor. Bu kapsamda şehrin yoğun olarak kullanılan cadde ve meydanlarında dezenfeksiyon çalışmaları gerçekleştiren Denizli Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi'ne bağlı ekipler, Kayalık Caddesi’nin yol ve tüm kaldırımlarını sabunlu suyla yıkadı.

Cadde boyunca yol ve kaldırımları sabunlu suyla yıkayan ekipler talep eden esnafın işyerleri ile otobüs duraklarını da Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü tarafından ruhsatlı virüsidal etkili biyosidal ürünlerle dezenfekte etti. Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin salgınla mücadeledeki çabası vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanırken, başta Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan olmak üzere emeği geçen tüm ekiplere teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2020, 16:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221