KAYIP OĞLUNU SAĞ BULANA 100 BİN TL, YERLERİNİ SÖYLEYENE 50 BİN TL VERECEK

KAYIP OĞLUNU SAĞ BULANA 100 BİN TL, YERLERİNİ SÖYLEYENE 50 BİN TL VERECEK

Denizli'nin Honaz İlçesi'nde Kamil Pınarbaş, kayıp oğlu Murat Pınarbaş'ı canlı bulana 100 Bin TL, yerlerini söyleyene 50 Bin TL ödül vereceğini belirtti.

Denizli'nin Honaz İlçesinde 30 Haziran’da kaybolan Soner Kızılırmak’ın ardından 18 Ekim’de kaybolan Murat Uğur Pınarbaş’ın kaybolmasını ardından Pınarbaş’ın anne ve babasının Müge Anlı’nın programa çıkmasıyla birlikte ortaya çıkan şok iddialar Türkiye gündemine oturmuştu. İddiaya göre, kaybolan iki kişinin yanı sıra 6 diğer kişinin de hayatının tehlike de olduğu ortaya atılınca gözler Fatih B.’ye çevrilmişti. Tüm bu yaşananlar sonrası Müge Anlı’nın çağrısı ile birlikte Honaz İlçesi’nde 30 Haziran’da kaybolan Soner Kızılırmak ve daha sonra aynı şekilde 18 Ekim’de kaybolan Murat Uğur Pınarbaş için önce Denizli Büyükşehir Belediyesine bağlı Su Altı Arama Kurtarma Ekipleri Honaz İlçesi, Aydınlar Mahallesinde bulunan Akbaş Barajında saatlerce arama tarama faaliyetinde bulundu. Fakat tüm aramalara rağmen sonuç alınamadı. Daha sonra Akbaş Barajı yakınlarındaki ormanlık alanda Murat Uğur Pınarbaş'a ait cep telefonu bulundu. Denizli Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü'nde görevli deneyimli polislerden oluşan özel ekip, çalışmalarını bu nokta da yoğunlaştırdı. Kayıp kişilerin öldürülmüş olabileceği ihtimali üzerine ise Ankara'daki Emniyet Genel Müdürlüğü Köpek Eğitim Merkezi'nden 'Obert' ve 'Melo' adlı kadavra arama köpekleri getirildi. Köpek eğitim uzmanı polisler, köpeklerle cep telefonunun bulunduğu baraj çevresini taradı. Köpeklerin tepki verdiği Karaçay Deresi'ndeki iki alan, iş makinesiyle kazıldı. Ancak herhangi bir ize rastlanmadı. Arama çalışmaları ise genişletilerek devam etti.

GELEN BİR TELEFON TÜYLERİ DİKEN DİKEN ETTİ!
Denizli Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü'nde görevli deneyimli polislerden oluşan özel ekip, Ankara Emniyet Genel Müdürlüğü Köpek Eğitim Merkezi'nden getirilen  'Obert' ve 'Melo' adlı kadavra arama köpekleri ile arama çalışmasına devam etti. Tam bu sırada Müge Anlı’nın canlı yayınına bir telefon geldi ve isminin açıklanmaya kişi, Fatih B.’nin bir ortamda bir arkadaşına, ‘Saklanıyorum, diğerlerini temizlemeden teslim olmayacağım’ dediğini iddia edip söylemesi stüdyo da bulunanların ve ismi geçen kişilerin tüylerini diken diken etti. Ayrıca dün yine ölüm listedeki 8. Kişinin Fatih B.’nin eski ve boşandığı eşi Rüya olduğu iddia edilmişti.

KAMİL PINARBAŞ OĞLU İÇİN ÖDÜL KOYDU
Yaşanan bu gelişmeler sonrası Honaz’a geri dönen Murat Uğur Pınarbaş’ın babası Kamil Pınarbaş, oğlunun bulunması için para ödülü koydu. Kamil Pınarbaş, oğlu Murat Uğur Pınarbaş’ı sağ salim getirene 100 Bin TL, öldüyse eğer mezarını gösterene de 50 Bin TL para ödülü vereceğini söyledi. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER