Kaymakam Akbulut'tan Başkan Şevkan'a iade-i ziyaret

Ali Şanlıer’in emekliliğe atanmasının ardından görevi devralan Acıpayam Kaymakamı Miraç Akbulut, Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan’a iade-i ziyarette bulundu.

Kaymakam Akbulut'tan Başkan Şevkan'a iade-i ziyaret

Acıpayam Kaymakamı Ali Şanlıer emekliliğe ayrıldı. Şanlıer’den boşalan kaymakamlık görevine Miraç Akbulut getirildi. Görevi devralan Kaymakam Akbulut, Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan’a iade-i ziyarette bulundu. Ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Şevkan, “Kaymakamımız Miraç Akbulut'a nazik ziyaretinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Kaymakamımız ile el ele vererek Acıpayam için çalışacağız. Ziyaretiyle bizleri onurlandıran kaymakamımıza yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Miraç Akbulut kimdir?

1994 yılında İstanbul’da doğan Miraç Akbulut, eğitim ve öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra, 2018 yılında yapılan Kaymakam adaylık sınavını kazanarak 107. Dönem Mülki İdare Amiri olarak mesleğe intisap etti. Denizli Kaymakam adayı olarak mesleğine başlayan Akbulut, Refiklik stajını sırası ile İzmir-Bayındır ve Diyarbakır-Sur İlçeleri’nde tamamladı. 10.05.2019 tarihinden itibaren Kütahya-Çavdarhisar İlçesi’nde Kaymakam Vekili olarak görev yapan AKbulut, Acıpayam’daki görevine 22 Eylül 2020 itibarıyla başladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER