Kaymakam Atlamaz’a veda yemeği

Honaz’da yaklaşık 3 yıldır görev yapan ve Denizli Vali Yardımcılığı’na görevlendirilen Honaz Kaymakamı Turan Atlamaz onuruna Belediye Başkanı Yüksel Kepenek tarafından veda yemeği verildi.

Kaymakam Atlamaz’a veda yemeği

Yaklaşık 3 yıldır görev yapan Honaz Kaymakamı Turan Atlamaz, Denizli Vali Yardımcılığı’na görevlendirildi. Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Atlamaz onuruna veda yemeği organize etti. Yemeğe; Kaymakam Atlamaz ve Başkan Kepenek’in yanı sıra CHP Honaz İlçe Başkanı Mustafa Çelik, İyi Parti Honaz İlçe Başkanı Osman Çaybaşı, MHP İlçe Başkanı Hüseyin Buran ve davetliler katıldı. Kaymakam Atlamaz’ın vedasının başta kendisi olmak üzere ilçedeki tüm kamu kurum yöneticilerini üzdüğünü ifade eden Başkan Yüksel Kepenek, “Sayın kaymakamımızla yaklaşık üç yıl ilçemiz ve halkımız için çok güzel çalışmalar gerçekleştirdik. Ona yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

“GÜZELLİKLERLE HATIRLAYACAĞIZ"

Kaymakam Atlamaz’ın Honaz’da devlet-millet kaynaşmasının en güzel örneğini sergilediğini belirten Başkan Kepenek, güzelliklerle hatırlanacağını dile getirdi. Başkan Kepenek, “Hem Belediye Başkanı hem Kaymakam olarak ilçemize uzun süre hizmet etti. Bir ağabey olarak burada bulundu, bize de tüm kurum amirlerine de ağabeylik yaptı. Çok değerli bilgi ve birikimlerini bizlerle paylaştı. Dara düşüldüğünde kapısı çalınabilecek bir bürokrattı. Herkese eşit davrandı ve devletin gülen yüzünü gösterdi. O nedenle bizlere bıraktığı bu miras umarım böyle devam eder. Çünkü devlette devamlılık geleneği vardır. 3 yıl boyunca kapısını herkese açık tutan Kaymakamımız, insani tavrı ve fedakâr çalışmalarıyla Honaz’da önemli hizmetler yaptı. İnanıyorum ki Kaymakamımız yeni görev yerinde de nitelikli çalışmalara imza atacaktır. Kendisine Honazımızda yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, sağlıklı bir yaşam diliyorum” diye konuştu.

“HONAZ BENİM KADERİMDİR"

Vedaların Kaymakamlık mesleğinin bir parçası olduğunu belirten Turan Atlamaz, “Hani derler ya çok sevdiğiniz birine ‘sen benim kaderimsin’ denir. Honaz benim kaderimdir. Ben ilk kaymakamlık kurasında Honaz’ı çekmiştim. Sonrasında Çameli’ye görevim tevdi edildi. Şimdi ise 3 yıl hizmet ettiğim Honaz’dan veda zamanı. Devlet görevinin en üzücü yanı yıllarca görev yaptığınız yerden ayrılmaktır. Honaz’da güzel dostluklar kurarak, insanımıza hizmet ettik. Enerjimizi hep faydalı işler yapmak için harcadık. Bütün Honazlı hemşehrilerime görevimize devam edeceğimiz yerde de kapılarımız hep açık olacaktır. Tüm vatandaşlarımıza ve 3 yıldır birlikte mesai yaptığım arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Hepinizden helallik istiyorum” dedi. Yemeğin ardından günün anısına Başkan Kepenek tarafından Kaymakam Atlamaz’a, ilçeye bugüne kadar verdiği hizmetlerden dolayı bir teşekkür plaketi sunuldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER