Kaymakam Hamit Genç’ten Başkan Kepenek’e iade-i ziyaret

İlçeye yeni atanan ve geçtiğimiz günlerde göreve başlayan Honaz Kaymakamı Hamit Genç, Belediye Başkanı Yüksel Kepenek’i makamında ziyaret etti.

Kaymakam Hamit Genç’ten Başkan Kepenek’e iade-i ziyaret

İlçeye yeni atanan ve geçtiğimiz günlerde göreve başlayan Honaz Kaymakamı Hamit Genç, iade-i ziyaretlerine başladı. Ziyaretlerinin ilk ayağı olarak Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek’i makamında ziyaret eden Kaymakam Genç, Başkan Kepenek ile ilçe hakkında değerlendirmelerde bulundu. İlçede yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunan Kaymakam Hamit Genç ve Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, birlikte yürütülecek faaliyetler ve çalışmalar konusunda da görüş alışverişinde bulundular.

“BİZE DÜŞEN İLÇEMİZİ DAHA İLERİYE GÖTÜRECEK ÇALIŞMALAR”

Ziyaretin ardından açıklama yapan Kaymakam Genç, “Honaz çok güzel bir ilçe. Bize düşen ilçemizi daha da ileriye götürecek çalışmalar yürütmek, vatandaşlarımızın huzuru ve refahı için başta Belediyemiz olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşları ile el ele çalışmaktır. Göreve başladığım andan itibaren Belediye Başkanımız, çalışma arkadaşlarımız, kurumlarımız, kuruluşlarımız ve vatandaşlarımız bizleri güzel karşıladılar, bu konuda duyduğum memnuniyeti belirtmek isterim. Bu nazik davranışları için kendilerine teşekkür ediyorum. Bizler de bugün de Belediye Başkanımız Sayın Yüksel Kepenek’i ziyaret ederek iade-i ziyaretlere başladık. İnşallah ilçemizde ki diğer kurumlarımızı da ziyaret edeceğiz” dedi.

“BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE ÇALIŞACAĞIZ”

Kaymakam Genç’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kepenek; “Sayın Kaymakamımıza ziyaretleri nedeni ile teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah güzel bir uyum ile birlik ve beraberlik içerisinde Honazımız çalışmalarımızı aralıksız yürüteceğimizden hiç şüphem yok. Sayın Kaymakamımıza hayırlı olsun diyor, görevinde başarılar diliyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER