‘Kazım Arslan’ isminin verileceği park belli oldu

Antalya’da geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybeden CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan’ın isminin Merkezefendi’de verilmesi planlanan park, belli oldu. Merkezefendi Belediye Meclisi tarafından Selçukbey Mahallesi Şehit Piyade Komando Er Mehmet Avcı Caddesi’nde bulunan parkın isminin ‘Kazım Arslan’ olması, oy birliği ile kabul edildi.

‘Kazım Arslan’ isminin verileceği park belli oldu

Merkezefendi Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı’nın ilk oturumu gerçekleştirildi. Haziran Ayı Meclis Toplantısı’nda, geçtiğimiz ay vefat eden CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan’ın isminin Merkezefendi sınırları içerisindeki bir parkta yaşaması için CHP ve İYİ Parti Meclis Üyeleri tarafından önerge verilmiş, oy birliği ile kabul edilmişti.

Temmuz Ayı’nın ilk meclis toplantısında ise Kazım Arslan isminin hangi parka verileceği belli oldu. Selçukbey Mahallesi Şehit Piyade Komando Er Mehmet Avcı Caddesi’nde bulunan parkın isminin ‘Kazım Arslan’ olması, oy birliği ile kabul edildi.

“AÇILIŞINI HEP BİRLİKTE YAPACAĞIZ”

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Öncelikle komisyondaki arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Komisyondan oy birliği ile geçmiş. Tabi sizlere de çok teşekkür ediyorum. Meclis olarak birlikte bu kararı aldık. Tabi Kazım abimiz öleli yaklaşık 1 ay oluyor. Kendisini bir kez daha rahmetle ve minnetle anıyoruz. Gerçekten onu hepimiz çok severdik, sayardık. Hem parti büyüğümüzdü hem Denizli’nin sevdiği, saydığı bir insandı. Bu anlamda bu maddemizin oy birliği ile geçmesinin meclisinin birliği ve bütünlüğü adına çok önemli olduğunu düşünüyorum. İsmini vereceğimiz parkımız Selçuk Bey Mahallemizde. Selçukbey Spor Eğitim Merkezimizin hemen yanında. Açılışımızı Ağustos Ayı’na yetiştirmeye çalışacağız. Hep birlikte açılışını gerçekleştireceğiz. Sizlere katılımınız ve oylarınız için çok teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER