KEÇECİ, ‘SMMM ADAYLARINA’ SESLENDİ

Denizli Sanayi Odası (DSO) Başkanı Müjdat Keçeci, Denizli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (Denizli SMMMO) Konferans Salonu’nda düzenlenen seminerde SMMM adaylarına seslendi.

KEÇECİ, ‘SMMM ADAYLARINA’ SESLENDİ

Denizli Sanayi Odası (DSO) Başkanı Müjdat Keçeci, TESMER Denizli Şubesi organizasyonunda, Denizli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (Denizli SMMMO) Konferans Salonu’nda SMMM adaylarına  yönelik düzenlenen seminere konuşmacı olarak katıldı.  Semineri açılış konuşmasını yapan Denizli SMMMO Başkanı Himmet Yavaş; ülke ve mesleki gündem hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Açılış konuşmasının ardından DSO Başkanı Müjdat Keçeci, bir sunum gerçekleştirdi.  Başkan Keçeci, “sanayicileri ve iş adamlarını temsilen burada bulunan bir kişi olarak, sizlerden beklentilerimi sizinle konuşmak için buradayım” dedi. Öncelikle mali müşavirlik ruhsatına sahip olabilmenin, hiçbir meslekte olmadığı kadar meşakkatli bir süreç olduğunu ifade eden Başkan Keçeci, “Mali müşavirlik müessesi, esnaf için, tacir için, sanayici için, iş adamı için, kısacası iş dünyası için büyük önem arz ediyor. İş dünyasında ekonomi okur-yazarlığı çok düşük oranda.

Bu nedenle bu açığı da mali müşavirler kapatıyor” diye konuştu. Başkan Keçeci, mali müşavirlik mesleğinin ülke ekonomisi için taşıdığı önem çerçevesinde geleceğin meslek mensuplarından beklentilerini anlattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER