KEF AİLESİNİN YARALARI SARILIYOR

Çameli İlçesi’ne bağlı Kalınkoz Mahallesi’nde meydana gelen yangının ardından açıklama yapan Belediye Başkanı Cengiz Arslan, “Belediye olarak zor durumda olan vatandaşlarımıza yardım etmek boynumuzun borcudur ve gerekli yardımı yapacağız” dedi.

KEF AİLESİNİN YARALARI SARILIYOR

Denizli’nin Çameli İlçesi’ne bağlı Kalınkoz Mahallesi’nde 13 Ekim 2018 Cumartesi gece saat 01:30 sıralarında çıktı yangın. 85 yaşındaki İsmail Kef'e ait olduğu öğrenilen evde çıkan yangının ardından açıklama yapan Belediye Bakanı Cengiz Arslan, belediye olarak her yönüyle halkın yanında olduğunu belirterek; “Belediye olarak zor durumda olan vatandaşlarımıza yardım etmek boynumuzun borcudur ve gerekli yardımı yapacağız.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla ihtiyaç sahibi olan ailelere vakit kaybetmeden yardımda bulunuyoruz. Evi yanan İsmail Kef Amcamıza yardım elini uzattıklarını ve acılarını bir nebze de olsun hafifletmeye çalışıyoruz. Yangında yaralama ve can kaybının yaşanmaması sevindirici. Tekrardan İsmail Kef ve ailesine geçmiş olsun diyoruz” dedi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER