KERİM VE EYMEN ERKEKLİĞE İLK ADIMI ATTI

Denizli’nin Çal İlçesi’nde Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Aydoğan ve Fatoş Gürcan’ın çocukları Kerim ve Mahmut Eymen, düzenlenen sünnet düğünüyle erkekliğe ilk adımı attı.

KERİM VE EYMEN ERKEKLİĞE İLK ADIMI ATTI

Denizli’nin Çal İlçesi’nde Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Aydoğan ve Fatoş Gürcan’ın çocukları Kerim ve Mahmut Eymen için sünnet düğünü yapıldı. TOKİ konutları önünde yapılan yemekli mevlide; Çal Belediye Başkanı Fethi Akçan, Başkan Yardımcısı Adnan Tatar, ilçe protokolü, daire müdürleri ve Çallılar yoğun ilgi gösterdi. Öğlen başlayan sünnet yemeği ve mevlidi aksam saatlerine kadar devam etti. Baba Aydoğan, anne Fatoş Gürcan, sünnete gelen konuklarla tek tek ilgilendi.

Sünnet yemeğinden sonra Çal Belediye Kültür Sarayı’nda sünnet eğlencesi düzenlendi. Anne Fatoş Gürcan’ın sünnet olan oğlu Kerim ile yaptığı dansla başlayan eğlence, gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. Baba Aydoğan Gürcan, oynadığı yöresel oyunlarla bol bol alkış aldı. Baba Gürcan, “Oğullarımızın sünneti için düzenlediğimiz mevlide ve eğlenceye çok yoğun katılım oldu. Sevenlerimiz bizleri yalnız bırakmadı. Uzaktan yakından gelerek mutluluğumuzu paylaşan dostlarımıza teşekkür ediyorum. İnşallah oğullarımın düğünlerini de görmek nasip olur.” Dedi.

DOĞAN AKŞİT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER