KESKİN KARDEŞLER, BAHÇELİ'NİN SİYASET OKULUNDAN MEZUN OLDULAR

KESKİN KARDEŞLER, BAHÇELİ'NİN SİYASET OKULUNDAN MEZUN OLDULAR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi’nin tarafından düzenlenen Siyaset ve Liderlik Okulu’nun 14. dönemi tamamlanırken, MHP 21. Denizli Milletvekili Ali Keskin’in kızı Ülkü Ocakları Denizli Sosyal Birim Sorumlusu Mimar Ayşe Keskin ile kardeşi Hüseyin Keskin, sertifikalarını aldı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi tarafından düzenlenen ‘Siyaset ve Liderlik Okulu’nun 14. dönemi sona erdi. Siyaset ve Liderlik Okulu’nun 14. döneminde 2 Denizlili yer aldı. MHP 21. Denizli Milletvekili Ali Keskin’in kızı Ülkü Ocakları Denizli Sosyal Birim Sorumlusu Mimar Ayşe Keskin ile kardeşi Hüseyin Keskin, MHP Genel Merkezinde düzenlenen törenle sertifikalarını aldı. Dönemi üçüncülükle bitiren Mimar Ayşe ve Hüseyin Keskin kardeşlere sertifikalarını MHP Lideri Devlet Bahçeli verdi. Keskin kardeşlerin bu mutluluğuna Keskin ailesi ile MHP Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili aynı zamanda Siyaset ve Liderlik Okulu’nun dokuzuncu dönem mezunu Av. Yusuf Garip de ortak oldu.

“BUGÜN BENİM İÇİN HAYATIMIN EN ÖNEMLİ ANLARINDAN BİRİYDİ”
Mutluluğuna sosyal medyadan paylaşan Ülkü Ocakları Denizli Sosyal Birim Sorumlusu Mimar Ayşe Keskin, “14 haftalık eğitim programı sonrası Siyaset ve Liderlik Okulu’ndan mezun olarak liderimizden sertifikamı aldım. Büyük bir sevinç, gurur ve onur vericiydi. Bize bu kadar güzel ve verimli eğitim imkanı sağlayan başta Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Bey olmak üzere, Siyaset ve Liderlik Okulu Koordinatörümüz Oğuz Turhan Başkanımıza ve emeği geçen tüm hocalarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

ÖNCEL VE GARİP’TEN TEBRİK
14’üncü dönemini başarıyla tamamlayan ve sertifikalarını Genel Başkan Devlet Bahçeli’den alan Keskin kardeşler tebrik yağmuruna tutuldu. Konuyla ilgili açıklama yapan Denizli Ülkü Ocakları Başkanı Murat Naci Öncel, “Genel Merkezin düzenlediği okulu dereceyle bitirerek sertifikasını Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli'nin elinden alan, Ülkü Ocakları Denizli İl Yöneticimiz Ayşe Keskin başkanımızı tebrik eder başarılarının devamını dilerim” dedi. MHP Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Av. Yusuf Garip de “Siyaset ve Liderlik Okulu’nun mezunlarının arasında önceki dönem Milletvekilimiz sayın Ali Keskin’in kızı Ayşe Keskin de yer alıyor. Okulu üçüncülükle bitiren ve belgesini Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’den alan Ayşe ve Hüseyin Keskin kardeşlerimizi kutluyor, bundan sonraki yaşamlarında üstün başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221