KILIÇDAROĞLU 6 HAZİRAN'DA DENİZLİ'YE GELİYOR

KILIÇDAROĞLU 6 HAZİRAN'DA DENİZLİ'YE GELİYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 24 Haziran seçimleri kapsamında 6 Haziran’da Denizli’ye gelecek. Kılıçdaroğlu’nun Denizli’nin bazı ilçelerine de ziyaretlerde bulunacağı kaydedildi.  
DRT Denizli Haber Müdürü Cansu Karacık tarafından sunulan Ana Haber Bültenine konuk olan CHP İl Başkanı Mahir Akbaba, 24 Haziran seçim çalışmalarını değerlendirdi. Programda bir de müjde veren Başkan Akbaba, CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun 6 Haziran’da Denizli’ye geleceğini ve bazı ilçelere de ziyaretlerde bulunacağını söyledi. 
Başkan Akbaba şunları aktardı: “Muharrem İnce Ege bölgesi çalışmalarına Denizli’den başladı. 6 Haziran’da Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu Denizli’de olacak. Özellikle iş dünyası ile bir araya gelmek istiyor. Sivil toplum kuruluşları, oda temsilcileriyle bir araya gelecek. Demokrasimizin olmazsa olmazı, mahalle temsilcilerimiz ve muhtarlarımızın da orada olması konusunda biz istekliyiz. Geleceklerine de inanıyoruz. Bununla ilgili olarak kendi yönetim kurulumuzda 8 kişilik bir ekip oluşturduk. Bu arkadaşları ikili gruplar halinde odalara, sivil toplum kuruluşlarına gönderdik, muhtar ve basın ile görüştürdük. Biz orada; ekonomiyi, eğitimi, adaleti, hakkı ve hukuku, iç ve dış politikadaki barışı, toplumsal birlikteliği konuşacağız. Bunlar zaten seçim bildirgemizde yer alan 5 ana husustu. Bunları yaparken de ekonomi ekseninden bir hareketle çıkacağız.” 
 

CANSU KARACIK  

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER