KILIÇDAROĞLU, BÜYÜKŞEHİR İÇİN DENİZLİ’YE HEYET GÖNDERDİ

31 Mart 2019 Yerel Seçimleri öncesi gözünü Denizli’ye diken ve “Denizli Büyükşehiri Alacağız” iddiasını sürdüren CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Denizli’ye 4 kişilik bir heyet gönderdi. Biri CHP Genel Başkan Yardımcısı 4 milletvekilinden oluşan heyet Denizli’de öncelikle “Büyükşehir Belediye Başkan Adayı” ve ilçelerle Denizli’nin ikinci büyük ilçesi Merkezefendi Belediye Başkan Adayı için görüşmeler yapıyor ve partililer ile STK Başkanlarının görüşlerini alıyor.

KILIÇDAROĞLU, BÜYÜKŞEHİR İÇİN DENİZLİ’YE HEYET GÖNDERDİ

31 Mart 2019 Yerel Seçimleri öncesi gözünü Denizli’ye diken ve “Denizli Büyükşehiri Alacağız” iddiasını sürdüren CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Denizli’ye 4 kişilik bir heyet gönderdi.  Biri CHP Genel Başkan Yardımcısı 4 milletvekilinden oluşan CHP Genel Merkez Heyeti Denizli’de öncelikle “Büyükşehir Belediye Başkan Adayı” ve ilçelerle Denizli’nin ikinci büyük ilçesi Merkezefendi Belediye Başkan Adayı için görüşmeler yapıyor ve partililer ile STK Başkanlarının görüşlerini alıyor.

İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir, Adana Milletvekili Ayhan Barış, Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel ve Yozgat Milletvekili Ali Keven’den oluşan heyet, iki gün boyunca Denizli’de kalarak önemli görüşmelerde bulunacak. Partililer, sivil toplum kuruluşları ve aday adayları ile bire bir görüşmeler yapacak olan heyet, rapor hazırlayarak CHP Genel Merkezine verecek. Ayrıca ikinci gün; CHP ilçe başkanları, belediye başkanları ve başkan aday adayları, kesinleşmiş adaylar ile Denizli CHP’nin önde gelen akil isimleri ile de bir toplantı yapacak olan genel merkez heyeti “Belediye Başkan aday adayları ile ilgili son kararı bu görüşmelerden sonra vereceği” iddia edildi.  Öte yandan heyette olacağı bildirilen İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke acil bir görevi nedeniyle Denizli’ye gelen heyette yer alamadı.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221