KILIÇDAROĞLU DENİZLİ'YE ÖNEMLİ YÜZLERLE BİRLİKTE GELİYOR

KILIÇDAROĞLU DENİZLİ'YE ÖNEMLİ YÜZLERLE BİRLİKTE GELİYOR
banner22

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl teşkilatı’nın yeni parti binasının açılışı için Denizli’ye gelecek olan Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Denizli programı kesinleşti.

Denizli İl Teşkilatı’nın yeni il binasının açılışını yapmak için bugün Denizli’ye gelecek olan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Denizli programı belli oldu. Sabah saat 10.00’da Denizli Çardak Havaalanı’na gelecek olan Kılıçdaroğlu, saat 11.00’de ise Denizlili Sanayici ve İşadamları ile bir araya gelecek. Daha sonra basın toplantısına katılacak olan Kılıçdaroğlu, kanaat önderleri, oda ve borsa başkanları, dernek yöneticileri ve muhtarlar ile buluşacak.

CHP lideri saat 17.00’de Denizli İl Teşkilatı’nın Topraklık Mahallesi’nde yapımı tamamlanan 7 katlı binasının açılışını yapacak. Açılış aynı zamanda saat 17.00’den itibaren DRT Denizli’den de nakle yayınlanacak. Açılış töreninin ardından Kılıçdaroğlu, Mardin’in Nusaybin İlçesi’nde şehit düşen Uzman Çavuş Muhammet Arıkan’ın evini ziyaret edecek. Çal’daki şehit ailesini ziyaretten sonra Kılıçdaroğlu, Ankara’ya hareket edecek.

CHP’NİN ÇOK ÖNEMLİ İSİMLERİ DE KATILACAK
Kurmayları ile birlikte gerçekleştireceği Denizli ziyaretinde Kılıçdaroğlu’nun bölge milletvekilleri, il yöneticileri de yalnız bırakmayacak. Hatta İzmir Büyükşehir belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz de Denizli’ye geliyor.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER