KILIÇDAROĞLU'NUN HEMEN YANINDA BULDAN VARDI

KILIÇDAROĞLU'NUN HEMEN YANINDA BULDAN VARDI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından 15 Haziran’da Ankara, Kızılay’da başlatılan ve İstanbul Maltepe’de Pazar günü sonlandırılan Adalet Yürüyüşü’ne Denizli’den kitlesel ve yoğun bir katılım gerçekleştirilirken, Buldan ilçesi de yürüyüş ve mitingin yıldızı oldu. Adalet Yürüyüşü ve Mitingine eşi Müjgan Paktaş Gülbay ile el ele ve omuz omuza katılan Başkan Gülbay yürüyüşe her dahil oluşunda; CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile yan yana yürümenin de mutluluğunu yaşadı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından 15 Haziran’da Ankara, Kızılay’da başlatılan ve İstanbul Maltepe’de Pazar günü sonlandırılan Adalet Yürüyüşü’ne Denizli’den kitlesel ve yoğun bir katılım gerçekleştirilirken, Buldan ilçesi de yürüyüş ve mitingin yıldız ilçelerinden biri oldu. Yürüyüş boyunca final günü de dahil 3 ayrı gün yürüyüşe katılan ve Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanında olan CHP’li Buldan Belediye Başkanı Mustafa Gülbay, “Bu yürüyüşle Türkiye’nin ‘hak, hukuk ve özgürlüklere’ uzanan uzun yürüyüşü,  demokrasi yürüyüşü de başlamış oldu. Sayın Genel Başkanımız adeta tarih yazdı” dedi.

Adalet Yürüyüşü ve Adalet Mitingi’ne eşi Müjgan Paktaş Gülbay ile el ele ve omuz omuza katılan Başkan Gülbay yürüyüşe her dahil oluşunda; CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile yan yana yürümenin de mutluluğunu yaşadı. Eşi Müjgan Paktaş Gülbay ile final gününde de hazır bulunan Mustafa Gülbay bu hareketin sadece CHP’li kitleleri, belediyeleri ilgilendiren bir hareket olmadığını, geleceğini tayin etme yolunda tüm Türkiye’yi ilgilendirdiğini söyledi.

Müjgan Paktaş Gülbay ise yürüyüş ve miting boyunca adeta başkan eşi Mustafa Gülbay’ın foto muhabirliğini yaptı. Bu arada yürüyüş ve mitinge katılan ünlü sanatçılarla fotoğraflar çektirip paylaşmayı da ihmal etmedi. Bayan Gülbay’ın birlikte selfie yaptığı ünlü sanatçılar arasında, “Rutkay Aziz, Sadık Gürbüz ve Genco Erkal” gibi ünlü isimler de vardı. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221