Kitap Günleri’nde Ahmet Ümit’e büyük ilgi

Kitapseverler, Merkezefendi Belediyesi tarafından düzenlenen Kitap Günleri kapsamında Denizli’ye gelen ünlü Polisiye Roman Yazarı Ahmet Ümit’e büyük ilgi gösterdi.

Kitap Günleri’nde Ahmet Ümit’e büyük ilgi

Merkezefendi Belediyesi tarafından düzenlenen Kitap Günleri’nin dördüncü gününde ünlü Polisiye Roman Yazarı Ahmet Ümit, okurları ile buluştu.

Denizlililerin yoğun ilgi gösterdiği ünlü yazar ilk olarak ‘Aşkımız Eski Bir Roman’ adlı söyleşisini gerçekleştirdi. Yaklaşık bir saat süren söyleşi sonunda fuar alanına geçen Ahmet Ümit, imza günü etkinliği kapsamında, kitaplarını imzalatmaya gelen kitapseverler ile bir araya geldi. Bir yandan kitapları imzalayan Ahmet Ümit, fotoğraf çektirmek isteyen Denizlilileri de kırmadı. Kitapseverler, İmza etkinliğinin gerçekleştiği standın önünde uzunca sıra oluşturdu.

Bu büyük ilgiden memnun olduğunu dile getiren usta yazar, okurlarıyla buluşma imkanını sağlayan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ve ekibine teşekkür etti. Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Atıcı Bakcan da Ahmet Ümit’e gerçekleştirmiş olduğu söyleşiden dolayı teşekkür ederek, ünlü yazar adına dikilen fidanı kendilerine takdim etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER