Kızılay’dan Başkan Örki’ye ziyaret

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Kızılay heyetini ağırladı. Kızılay Denizli Şube Başkanı Adem Salih Deniz, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verirken, Başkan Örki de “Pamukkale’yi mutlu insanların yaşadığı bir ilçe yapmak için çalışacağız” dedi.

Kızılay’dan Başkan Örki’ye ziyaret

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, her gün farklı kesimlerden misafirleri konuk ediyor. Başkan Örki’nin bu seferki misafirleri; Kızılay heyeti oldu.

Kızılay Denizli Şube Başkanı Adem Salih Deniz, Kızılay Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Zafer Aydın, Denizli İl Kan Merkezi Müdürü Dr. Cengiz Dönmez, Merkezefendi Kızılay Şube Başkanı Samim Tefe ve Pamukkale Kızılay Şube Başkanı Ersin Erkan, Başkan Örki’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kızılay heyeti, Denizli genelindeki çalışmalar hakkında Başkan Örki’ye bilgiler verirken, yapılan çalışmalara konusunda destek istedi.

Kızılay’ın çok önemli bir görevi yerine getirdiğini söyleyen Başkan Örki, “Ulusal ve uluslararası çapta önemli birçok görevi üstlenen değerli kurumumuz Kızılay’ın Denizli Şubesi’ne yapmış olduğu ziyaretlerden dolayı teşekkür ediyorum. Biz de Pamukkale Belediyesi olarak Kızılay’a ihtiyaç duyduğu noktalarda desteğimizi vermeye, karşılaştıkları sorunlarda önlerini açmaya sonuna kadar açığız. Siz değerli heyetin ziyaretinden dolayı memnuniyet duydum. Bizler de Pamukkale İlçesi’ndeki vatandaşlarımızın daha iyi şartlarda yaşamlarına devam etmeleri için önemli çalışmalar yapmaya hazırlanıyoruz. Amacımız Pamukkale’yi mutlu insanların yaşadığı bir ilçe haline getirmek için çalışacağız” dedi.

Ziyaret sonunda Ege Bölgesi Kan Merkezi Müdürü Dr. Zafer Aydın, Başkan Örki’ye fincan takımı hediye etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER