KKYDP’de son tarih: 30 eylül

Denizli İl tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından yapılan Kırsal kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (KKYDP) kapsamında yapılan 13’üncü etap bilgilendirme toplantıları 19 ilçede yapıldı. 02 Ağustos’ta başlayan başvuruların son tarihi; 30 Eylül.

KKYDP’de son tarih: 30 eylül

Denizli Tarım ve Orman İl Müdürlüğü bünyesinde, Kırsal kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (KKYDP) 13’üncü etap bilgilendirme toplantıları, kentteki 19 ilçenin tamamında yapıldı.

Konuya ilişkin yapılan açıklamada; “Kırsal alanda ekonomik ve sosyal gelişmeyi sağlamak, tarım ve tarım dışı istihdamı geliştirmek, gelirleri artırmak ve farklılaştırmak için kadın ve genç girişimciler öncelikli olmak üzere gerçek ve tüzel kişilerin ekonomik faaliyetlerine yönelik yatırımlara verilen yüzde 50 hibe desteği projesine başvurular başlamıştır. 02 Ağustos’ta başlayan başvuruların son tarihi; 30 Eylül. KKYDP kapsamında uygulanacak olan proje şartları ile ilgili her türlü bilginin en hızlı şekilde yatırımcıya ulaştırılabilmesi adına 19 ilçemizde konu ile ilgili eğitim toplantısı yapılmıştır” denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER