KOCASERT SERBEST BIRAKILDI

KOCASERT SERBEST BIRAKILDI

Bugün öğle saatlerinde gözaltına alınan Denizli İhracaatçılar Birliği (DENİB) Başkanı ve Türkiye İhracaatçılar Meclisi (TİM) Başkanvekili Süleyman Kocasert, Emniyet Müdürlüğü’nde ifadesine başvurulmasın ardından serbest bırakıldı.

Denizli İhracaatçılar Birliği (DENİB) Başkanı ve Türkiye İhracaatçılar Meclisi (TİM) Başkanvekili Süleyman Kocasert’in iddiaya göre asılsız ihbar üzerine gözaltına alındığı öne sürüldü.  Gözaltına alınan Kocasert’in işyerinde arama yapmaya gerek bile duymaması çok önemli bir detay.

FETÖ/PDY soruşturması kapsamında aralarında Denizli İhracaatçılar Birliği (DENİB) Başkanı ve Türkiye İhracaatçılar Meclisi (TİM) Başkanvekili Süleyman Kocasert’in de bulunduğu 6 işadamı hakkında dün sabah saatlerinde çalışma başlatılmıştı. Sabah saat 10.00’da evinde yapılan aramanın ardından polisler tarafından Emniyet Müdürlüğü’ne götürülen Süleyman Kocasert’in ifadesine başvuruldu. Bu arada, Kocasert’in işyerinde de arama yapılmadı.

ADLİYE’YE SEVK EDİLMEDİ

Burada hakkında yapılan ihbar ile ilgili bilgisine başvurulan Süleyman Kocasert, savcının talimatı ile Adliye’ye sevk edilmeden serbest bırakıldı.

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER