“Komitelerimizle, her an sahadayız; üyemizin yanındayız”

Denizli Ticaret Odası’nın  (DTO) 3’üncü ve 29’uncu Meslek Komiteleri, gruplarındaki sektörlerin mensuplarını ziyaret ederek, istişarelerde bulundu. Üye ziyaretlerini önemsediklerini belirten DTO Başkanı Uğur Erdoğan, “Meslek komitelerimiz, firma sahiplerini ziyaret edip, istişarelerde bulunuyorlar. Komitelerimizle, her an sahadayız; üyemizin yanındayız” dedi.

“Komitelerimizle, her an sahadayız; üyemizin yanındayız”

Denizli Ticaret Odası (DTO) 3’üncü Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı Mehmet Taştan, DTO Meclis üyelerinden Erol Kaya ve Mutlu Başaran ile birlikte, periyodik firma ziyaretlerini kesintisiz sürdürüyor.

Komite üyeleri, ziyaret ettikleri Denyapı İnşaat’ın sahibi Mahsum Yıldırım, HMC İnşaat’ın sahipleri Metin Hülagü ile Hatip Hülagü, Özdoğan İnşaat’ın sahibi Halis Özdoğan, Özel Can İnşaat’ın sahibi Ercan Barunduk ve Yapıkar İnşaat’ın sahibi Bünyamin Yakar’la, sektörleri ve işleriyle ilgili istişarede bulundu.

DTO 29’UNCU MESLEK KOMİTESİ DE TEMASLARINI SÜRDÜRÜYOR

DTO 29’uncu Meslek Komitesi Başkanı Halil İbrahim Satır ile DTO Meclis Üyesi Mehmet Güney ise, Adem Şahin Proksiyon’un sahibi Adem Şahin, Akın Mühendislik’in sahibi Ahmet Akın, Ar-El Mühendislik’in sahibi Arel Kan ile Atasoy Yapı Denetim ve Ayduran Mimarlık İnşaat’ın sahibi Emin Ayduran’ı ziyaret etti. Komite üyeleri, uğradıkları adreslerde, DTO’nun faaliyetlerini aktararak, 2020’de hayata geçirilecek projelerle ilgili bilgi veriyor.

BAŞKAN ERDOĞAN’DAN TEŞEKKÜR

Düzenli olarak saha taramasında bulunan 3’üncü ve 29’uncu Meslek Komitelerini tebrik ederek, teşekkürlerini ileten DTO Başkanı Uğur Erdoğan, üye ziyaretlerini önemsediklerini dile getirdi. Başkan Erdoğan, “Meslek komitelerimiz, komitelerindeki firmaların sahiplerini ziyaret edip, istişarede bulunuyorlar. Bu ziyaretlerde faaliyetlerimizin yanı sıra bu yıl 2020 yılı dolayısıyla planladığımız projelerimizi aktarıyorlar. Üyelerimiz de isteklerini ve beklentilerini komite üyelerimizle paylaşıyorlar. Üyelerimizden edinilen izlenimleri değerlendirip, odamızda çözüm olanaklarını değerlendiriyoruz; üst mercilerle paylaşılması gerekenleri de ilgili yerlere aktarıyoruz. Yani, sektörlerimizin gözü kulağı oluyoruz. Komitelerimizle, her an sahadayız; üyemizin yanındayız. Sahada bizzat yer alan tüm meslek komitelerimiz, meclis üyelerimiz ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221