“Konforlu ulaşım için çalışmalar devam edecek”

Çameli İlçesi Kirazlıyayla Mahallesi Sabuntorağı Mevkii’nde asfalt çalışmasının ardından açıklama yapan Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan; “Tüm mahallelerimizin konforlu ulaşım için çalışmalarımızı planlanan program dahilinde tamamlamaya devam edeceğiz” dedi.

“Konforlu ulaşım için çalışmalar devam edecek”

İlçenin her noktasında yol yapım çalışmalarını sürdüren Çameli Belediyesi, Kirazlıyayla Mahallesi Sabuntorağı Mevkii’nde asfalt çalışmasını tamamladı. Asfalt çalışmalarının ardından açıklama yapan Belediye Başkanı Cengiz Arslan; “Mahallemize yapılan güzel bir yatırım oldu. Mahallemiz, tozdan kirden, çamurdan kurtuldu. Sabuntoprağı Mevkii’nde yaşayan vatandaşlarımızın yüzlerini güldürmenin sevincini yaşıyoruz. Asfalt çalışmalarının başından sonuna kadar takip ettim. Tüm mahallelerimizin konforlu ulaşım için çalışmalarımızı planlanan program dahilinde tamamlamaya devam edeceğiz. İlçemiz geliştikçe artan nüfusumuzla birlikte hizmet alanımız da gelişiyor. Serilen tonlarca asfalt, yeni açılan kilometrelerce yol, Çameli’nin geleceğine yapılan yatırımdır” dedi.

“TOZ VE ÇAMURDAN KURTULDUK"

Yapılan çalışmalarla toz ve çamurdan kurtulduklarını belirten Kirazlıyayla Mahalle Muhtarı Baki Öztürk; “Yollarımız kışın çamurdan yazın tozdan geçilmiyordu. Asfalt çalışmalarından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan ve Belediye Başkanımız Cengiz Arslan'a mahallem adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER