KÖSE KARDEŞLERDEN, OTO YIKAMA SERVİSİ

Doğru Yol Parti eski il Başkanı Mehmet Köse’nin oğulları Oğuzhan ve Kağan Köse’nin, Acıpayam Asfaltı üzerinde “Köseoğlu Grup” adında oto yıkama ve kuaför hizmet verecek işyeri açıldı.

KÖSE KARDEŞLERDEN, OTO YIKAMA SERVİSİ

Köseoğlu Grup’un açılışına CHP Denizli Milletvekili Haşim Teoman Sancar, Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Demokrat Parti Denizli İl Başkanı Aşkın Çelik, Doğru Yol Partisi eski İl Başkanı Aslan Özsoy, Köse Ailesi’nin yakınları, akrabaları ve dostları katıldı.

Doğru Yol Parti eski İl Başkanı Mehmet Köse, oğulları Oğuzhan ve Kağan’nın oto yıkama ve kuaför hizmetinin Denizli’de bir ilk olduğunu belirterek, “Oğullarım, otomobil kiralama, oto yıkama ve kuaför hizmeti verecek işyeri açtılar. Allah yollarını açık etsin. Biz sonuna kadar destek veriyoruz.” diye konuştu. Köseoğlu Grup’un açılışı okunan duaların ardından, kurdelesi CHP Denizli Milletvekili Haşim Teoman Sancar, Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Demokrat Parti Denizli İl Başkanı Aşkın Çelik tarafından kesildi.

Muhammet Karaçay- Serdar Kiriş

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2018, 17:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER