Kovanoluk Sosyal Tesisi’nin temeli atıldı

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’in “Her Mahalleye Bir Sosyal Tesis”  projelerinden biri olan Kovanoluk Mahallesi Sosyal Tesisi’nin temeli atıldı.

Kovanoluk Sosyal Tesisi’nin temeli atıldı

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’in “Her mahalleye bir sosyal tesis” projesi kapsamında Kovanoluk Sosyal Tesisi’nin temeli atıldı. Başkan Şevik, AK Parti İlçe Başkanı Naci Çomuk, birim müdürleri, Mahalle Muhtarı Metin Özmen ile yüklenici firma yetkilisi Muzaffer Yüksel tarafından temeli atılan tesis; yaklaşık 400 metrekarelik alandan oluşuyor. Kovanoluk’a, düğün, sünnet, mevlit gibi etkinliklerinin yapılabileceği, içerisinde mutfak bulunan çok amaçlı sosyal tesis kazandırdıklarını söyleyen Başkan Şevik, “Seçim vaatlerimizden biri olan ‘Her Mahalleye Bir Sosyal Tesis’ projemizi bir bir hayata geçiriyoruz. Bugün, burada sözümüzü tutmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

KOVANOLUK'A HALI SAHA MÜJDESİ

Kovanoluk Mahallesi’nde temeli atılan sosyal tesisin hemen yanına, Spor Toto Teşkilatı ile yapılan protokol kapsamında ilçeye kazandırılan 5 halı sahadan birinin yapılacağının da müjdesini veren Başkan Şevik, “Temelini attığımız sosyal tesis inşaatı ile birlikte halı saha inşaatına da başlamak istiyoruz. Bunun da müjdesini vermek isterim. Hem sosyal tesis hem de halı saha şimdiden mahalle sakinlerimize hayırlı olsun” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER