Köy-Koop’un Kılıçdaroğlu ziyaretinde Denizli vardı

Köy-Koop Genel Başkanı Eray Çiçek ve başkan yardımcıları, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca ile birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti. Köy-Koop Denizli Bölge Birliği Başkanı Mehmet Varol, Genel Başkan Yardımcısı unvanıyla ziyarette yer aldı.

Köy-Koop’un Kılıçdaroğlu ziyaretinde Denizli vardı

Köy-Koop Genel Başkanı Eray Çiçek ile Başkan Yardımcıları; Mehmet Varol, Mahmut Barış Aydın, Osman Özkan ve Mahmut Tümay, ilk olarak CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca’yı Ankara’da ziyaret etti. Başkan Çiçek ve beraberindekiler, Milletvekili Karaca ile birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

Ziyarette Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na; Denizli, Muğla Bursa ve Isparta’dan götürülen tarım ürünleri hediye edildi. Kooperatifçilik, kırsal kalkınma ve üreticilerin desteklenmesi için görüş ve değerlendirmelerde bulunulduğu ziyaret hakkında konuşan Köy-Koop Genel Başkan Yardımcısı ve Köy-Koop Denizli Bölge Birliği Başkanı Mehmet Varol, “Görüşmelerimiz olumluydu. Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile uzun süre sohbet etme şansımız oldu. Bizler de ürünlerimizi tanıttık. CHP’li belediyelerin sosyal projeleri oluyor. Bazı ürünleri alıp halka dağıtıyorlar. Bunun organize bir şekilde olmasını talep etti. Biz sadece süt ile ilgilenmiyoruz. Tarım ile ilgili birçok ürünlerimiz var. Belediyelerin bu ürünleri kooperatiflerden almasını istedik. Sadece bir kooperatiften değil de tüm kooperatifler faydalansın istedik. Genel Başkanımız bu teklifimizi olumlu karşıladı” dedi. CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun da kendilerine teklif sunduğunu belirten Başkan Varol, “CHP’li belediyeler önümüzdeki ay içerisinde İzmir’de bir toplantı gerçekleştirecek. Sayın Kılıçdaroğlu bizi oraya davet etti. Orada da anlatmamızı istedi. Değerlendireceğiz, hazırlık yapacağız. Belediyelerin gıda torbaları oluyor. Gıda torbalarında bizim ürünlerimiz de olsun” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER