Kütüphane kurmak için seferberlik başlattılar

Denizli'nin Honaz İlçesi’nde bulunan Akbaş İlkokulu’na kütüphane kurulması için bir özel okulun Forum Çamlık AVM'de başlattığı kitap yardımı kampanyası, devam ediyor.

Kütüphane kurmak için seferberlik başlattılar

Açılışından bu yana yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleriyle toplumsal konulara duyarlılığını her zaman gösteren Forum Çamlık, bu kez de hayal kuran çocuklarla daha iyi bir gelecek inşası için kitap bağışı kampanyasına imza atıyor.

Final Okulları ve Ulusal Kelebek Projesi işbirliğinde gerçekleştirilen proje kapsamında Honaz Akbaş İlkokulu’na kütüphane kurulacak.

Alışveriş ve eğlencenin merkezi olmasının yanı sıra topluma katma değer sağlayan projeler için de elini taşın altına koyan Forum Çamlık, 8-14 Mayıs tarihleri arasında bir özel okul ve Ulusal Kelebek Projesi’nin kurucusu Kariyer Koçu Yelda Yolay Kazanoğlu ile işbirliği yaparak kitap bağışı projesini başlattı.

Ulusal Kelebek Projesi kapsamındaki ilk bağışlar; geçtiğimiz Çarşamba günü Forum Çamlık 1. katta bulunan bağış bölümünde kabul edildi ve 14 Mayıs Salı gününe kadar devam edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER