KUYUMCU VE SARRAFLARDAN MEHMETÇİĞE TAM DESTEK

KUYUMCU VE SARRAFLARDAN MEHMETÇİĞE TAM DESTEK

Denizli Sarraf ve Kuyumcular Odası Başkanı Yusuf Yıldırım, Afrin operasyonundaki Mehmetçiğe destek vermek amacıyla, 170 üyesiyle birlikte işyerlerinin camlarını Türk Bayrakları’yla donattı.

Denizli Sarraf ve Kuyumcular Odası Başkanı Yusuf Yıldırım, Afrin operasyonundaki Mehmetçiğe destek vermek için, 170 üyesiyle birlikte işyerlerinin camlarını Türk Bayrakları’yla donattı. Başlattıkları etkinliği, kendilerinin de üye olduğu Türkiye Kuyumcular Birliği Whatsap grubuna da yazıp fotoğraflarıyla paylaştıklarını anlatan Başkan Yıldırım, “Sarraflar ve kuyumcular olarak Mehmetçiğimize destek vermek için başlattığımız bayrak asma etkinliğimiz ülkemiz geneline yayılmaya başladı. Diğer illerdeki kuyumcu ve sarraflarda Denizli’de olduğu gibi işyerlerini şanlı Türk Bayrağımız ile donatmaya başladılar. Denizli Esnaf Odaları Birliği de tüm odaların bayrak asma projesine katılması için harekete geçti” dedi.

DUALARIMIZ DA MEHMETÇİĞİMİZ İÇİN
 Suriye’de PKK/PYD’nin kontrolünde olan Afrin’e yönelik başlatılan ‘Zeytin Dalı Operasyonu’nu sonuna kadar desteklediklerini, kahraman askerler için dua ettiklerini anlatan Başkan Yıldırım, “Ülkemizin güvenliği için canını feda eden kahraman ordumuzun yanındayız. Devlet büyüklerimizin de dediği gibi Türkiye’mizin güvenliğini sağlamak için kimseden izin almadık almayacağız da. Ülkemiz yönelik şer odaklarını inlerinde başları ezerek yok edeceğiz. Dün Fırat Kalkanında bugün Afrin-Zeytin Dalı operasyonunda. Yarın başka bir yerde. Ülkemiz için nerede olunacaksa orada olan kahraman Mehmetçiklerimizin yanındayız. Allah onları ayaklarına taş değdirmeden düşmanı yok ederek ülkemize geri dönmesini nasip etsin” dedi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER