LAFOT'UN 63 'KADIN' FOTOĞRAFI BEĞENİYE SUNULDU

LAFOT'UN 63 'KADIN' FOTOĞRAFI BEĞENİYE SUNULDU

Laodikya Fotoğraf Topluluğu’nun (LAFOT), ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ kapsamında ‘Kadın’ konulu fotoğraf sergisi açıldı. 9-15 Mart tarihleri arasında açık kalacak sergide; 36 fotoğraf sanatçısının, 63 eseri sanat severlerin beğenisine sunuldu.

Laodikya Fotoğraf Topluluğu (LAFOT), özel bir etkinliğe imza attı. ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ dolayısıyla Denizli Büyükşehir Belediyesi Turan Bahadır Sergi Salonu’nda ‘Kadın’ temalı fotoğraf sergisi açıldı.

36 fotoğraf sanatçısının, 63 eseri; 9-15 Mart tarihleri görücüye çıkacak. LAFOT Grup Başkanı serginin açılışında kısa bir konuşma yaptı. Akakça,  “Dünya emekçi kadınlar günü haftasında kadın konulu bir sergi açıyoruz. 36 arkadaşımızla, toplam; 63 fotoğrafı beğeninize sunduk. Sergi 15 Mart’a kadar açık kalacaktır. Her yönüyle kadını anlatmaya çalıştık. Çalışan kadın, emekli kadın kırsalda kadın, kent de kadın, gezen kadın her yönüyle kadın… Değişik fotoğraflar koyduk. Herkesin ‘kadın’ dediği bir zamanda biz başka perspektiften bakmaya çalıştık.” dedi.

MUHAMMET KARAÇAY- DOĞAN AKŞİT

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER