Laodikeia, Cumhuriyet coşkusuna ev sahipliği yapıyor

Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu, Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında bugün saat 17.30’da Laodikeia Antik Kenti’nde ‘Büyük Türkiye Orkestrası Konseri’ düzenleyecek. Konser, DRT ekranlarından naklen yayınlanacak.

Laodikeia, Cumhuriyet coşkusuna ev sahipliği yapıyor

Güney Ege Sanayi Ve İş Dünyası Federasyonu, Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında bugün saat 17.30’da Laodikeia Antik Kenti’nde ‘Büyük Türkiye Orkestrası Konseri’ düzenleyecek.

Denizli Valiliği himayesinde gerçekleştirilecek kutlamalarda antik kentin muhteşem atmosferinde görsel şölen yaşanacak. Konser öncesinde misafirler kazı ekibi eşliğinde 16.00-17.15 saatleri arasında Laodikeia Antik Kenti’ni gezme imkânı elde edecek.

“HEP BİRLİKTE HATIRLATACAĞIZ"

Konuya ilişkin açıklamalarda buluan GESİFED Yönetim Kurulu Üyesi Şule Yılmaz;  “Laodikeia’da çok büyük bir alanı kullanamadığımız için sınırlı sayıda davetiyemiz var ama sizlerin, DRT’nin bunu canlı yayınlıyor olması, bizi çok çok mutlu etti. Çünkü biz o coşkuyu binlerle, on binlerle birlikte yaşayacağız. O yüzden DRT ailesine çok teşekkür ediyorum. Konserin Laodikeia’da olması bizi daha da heyecanlandırıyor. Çünkü orası da Denizli’nin çok güzel değerlerinden biri ve bu anlamda tanıtmak için çok uğraşıyoruz. O görsel şölen ve konser ve Cumhuriyet vurgusunun yapılması sanki daha ayrı bir güzellik katacak bu konserimize. Cumhuriyeti hep birlikte hatırlatacağız. Eminim bizden sonra da bu bayrağı devralacak birçok kadınlarımız olacak ve artarak, çoğalarak o coşkuyu daha da artırarak edeceğiz” şeklinde ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2021, 12:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER