‘LC Waikiki Aile Buluşmaları’nın 9’uncu durağı; Denizli

Hürriyet Kitap ve LC Waikiki işbirliğiyle, yıl boyunca 12 şehirde 12 uzman ile devam eden ‘LC Waikiki Aile Buluşmaları’ projesinin dokuzuncu durağı, 19 Ocak Cumartesi günü saat 14.00’te Merkezefendi Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

‘LC Waikiki Aile Buluşmaları’nın 9’uncu durağı; Denizli

Türkiye'nin farklı şehirlerinde anne-babalara çocuk yetiştirmenin sırlarının anlatıldığı ‘LC Waikiki Aile Buluşmaları’, Denizli ile devam edecek. Hürriyet Gazetesi aile-çocuk yazarı Ömür Kurt moderatörlüğünde dokuzuncusu, 19 Ocak Cumartesi günü Merkezefendi Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek LC Waikiki Aile Buluşmaları'nın konusu; ‘Çocuğunuzla Arkadaş Değil, Anne-Baba Olun’. Saat 14.00’te yapılacak buluşmaya, Hürriyet Kitap tarafından yayınlanan 200 Adımda Çocuk Yetiştirme Rehberi'nin uzmanlarından Psikolog Serap Duygulu’nun yanı sıra 2 yıldır LC Waikiki kıyafetleri ile dünyayı dolaşan ‘Dünyayı Geziyorum’ Program Sunucusu Özlem Tunca Esirgenç de katılacak.

Katılımcılara 200 adımda çocuk yetiştirme rehberi hediye edilecek

LC Waikiki Aile Buluşmaları’nda Psikolog Serap Duygulu, çocuk ile anne-babanın ilişkisini ele alacak. Duygulu, çocuk ile iletişim kurarken dikkat edilmesi gereken çocuk- ebeveyn bağı konusunda merak edilen soruların yanıtlarını verecek.  Söyleşi sonrasında katılımcılara, bir çiftin bebek yapma kararından, çocuk 6 yaşını bitirinceye dek geçen süredeki bebek ve çocuk eğitimini kapsadığı; ‘200 Adımda Çocuk Yetiştirme Rehberi’ armağan edilecek.

LC Waikiki’den 50 kişiye 50 tl’lik hediye çeki

Çocuk sağlığının önemine dikkat çekmek için gerçekleştirilen bu etkinlik, her ay bir uzmanı Türkiye’nin bir şehrinde ücretsiz olarak halkla buluşturuyor. Türkiye, Çin ve Bangladeş olmak üzere 3 tam kapasiteli laboratuvarda, 4 bin 500’ü ekolojik olmak üzere günde ortalama 13 bin 500 test yapan LC Waikiki, çocuk sağlığı ve gelişimi konusunda da ebeveynlere destek veriyor. Bu doğrultuda daha önceki buluşmalarda olduğu gibi Denizli buluşmasında da katılımcılara ürün güvenliği ve sağlığı konusunda da bilgiler verilecek ve 50 şanslı aileye LC Waikiki’den 50 TL’lik hediye çeki armağan edilecek.

12 şehir 12 konferans

Bebek ve çocuk ürünlerinde uyguladığı kalite standartlarındaki hassasiyeti, çocukların sağlıklı ve mutlu yetişmesi için de gösteren LC Waikiki, ‘Aile Buluşmaları’ ile 12 ayda 12 uzman ile 12 şehirde ebeveynlerle buluşuyor. 0-6 yaş aralığındaki çocukların gelişimi için önemli olan noktalara dikkat çekiyor ‘LC Waikiki Aile Buluşmaları’; İstanbul, Antalya, Ankara, İzmir, Denizli, Mardin, Gaziantep, Eskişehir, Trabzon, Kars, Adana, Nevşehir illerini kapsıyor.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER