LEZİTA, EN BEĞENİLEN ÜRÜNLERİNİ YEREL ZİNCİRLER BULUŞUYOR FUARI'NDA TANITTI

LEZİTA, EN BEĞENİLEN ÜRÜNLERİNİ YEREL ZİNCİRLER BULUŞUYOR FUARI'NDA TANITTI

Piliç eti pazarının en büyük markalarından Lezita, geniş ürün yelpazesini ve en yeni ürünlerini, 11-12 Nisan tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Uluslararası Yerel Zincirler Buluştu ve 2018 Konferansı ve Fuarı’nda tanıttı. Sektörün lider firmalarına 10. kez ev sahipliği yapan fuarda oluşturduğu stantta ürünlerini sergileyen Lezita, fuarın dış alanında da döner tadımı gerçekleştirerek üç binden fazla kişiyi ağırladı.

Abalıoğlu Grubu’nun piliç eti sektörüne pek çok yenilik getiren markası Lezita, Haliç Kongre Merkezi’ndeki standında taze ve dondurulmuş piliç etinden şarküteri ve köfte ürünlerine, modern kaplamalı ürünlerden döner gibi geleneksel ürünlere kadar zengin koleksiyonunu fuar katılımcıları ile buluşturdu.

Lezita’nın yeni gurme lezzetler serisindeki Piliç Tandır, Piliç Ciğer Kavurma, Piliç Kasap Sucuk ve Özel Soslu Piliç Döner de Yerel Zincirler Buluşuyor Fuarı’nda tanıtılırken katılımcılar bu ürün grubunun inovatif detaylarını da Lezita uzmanlarından öğrendi. 

Lezita, sektör profesyonellerinin bir araya geldiği fuarın dış alanında ise katılımcılar için döner tadımı etkinlikleri de gerçekleştirdi. Üç binden fazla fuar ziyaretçisi, Lezita’nın stant ve döner tadım alanını ziyaret etti. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER