LEZİTA’DAN ENFLASYONLA TOPYEKÛN MÜCADELE PROGRAMI’NA DESTEK

Piliç eti pazarının en büyük markalarından biri olan, Türkiye’nin dört bir yanında sağlıklı ve lezzetli ürünlerini tüketicilerle buluşturan Lezita, enflasyonla mücadele için yürütülen milli dayanışmaya destek veriyor.

LEZİTA’DAN ENFLASYONLA TOPYEKÛN MÜCADELE PROGRAMI’NA DESTEK

Abalıoğlu Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Lezita, enflasyonla mücadele için hazırlanan programa katkıda bulunmak için harekete geçti. Konuyla ilgili açıklama yapan Abalıoğlu Grubu Gıda İş Ünitesi Genel Müdürü Mustafa Özdil şunları söyledi: “Lezita olarak şimdiye kadar sektörümüzde kazandığımız başarıları, büyüyen Türkiye ekonomisinin bir parçası olarak elde ettik. Ekonomimize olan inancımızla yatırımlarımıza bundan sonra da hız kesmeden devam edeceğiz.

Türkiye’nin büyük bir potansiyel taşıdığına ve hak ettiğimiz güzel günlere en kısa sürede yeniden ulaşacağımıza inanıyoruz. Bu nedenle ülke çapında adeta bir seferberliğe dönüşen, Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’na biz de Lezita olarak gönülden destek veriyoruz.” Tüketicilerin alım gücünü desteklemek için Lezita ürünlerine yıl sonuna kadar zam yapmayacaklarını belirten Özdil, fiyatlarda yüzde 10 oranında indirim uygulayacaklarını sözlerine ekledi.

HABER MERKEZİ​​​​​​​

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221