LİSE AŞKI DÜĞÜNLE TAÇLANDI

Denizli’nin Buldan İlçesi’nde 8 yıl önce lise öğrenimleri sırasında tanışan Nurşen Üstün ile Mehmet Ünal, muhteşem bir düğün töreni ile mutluluğa giden yolda büyük bir adım attı.

LİSE AŞKI DÜĞÜNLE TAÇLANDI

Nurşen Üstün ile Şok Market Yöneticisi olan Mehmet Ünal, 2010 yılında öğrenim gördükleri Ali Tunaboylu Anadolu Meslek Lisesi’nde tanıştı. Birlikteliğini 7 yıl sürdüren çift, 6 Temmuz 2017 tarihinde tüm yakın, dost ve akrabalarının katılımıyla; büyük bir nişan töreni yaparak, birbirlerine olan bağlılıklarını herkese duyurdular. Genç çift, düğün hazırlıklarının hızla tamamlanmasının ardından 8 yıllık aşk, 8 Temmuz 2018 tarihinde Güzelleştirme Düğün Salonu’nda düzenlenen nikah ve düğün töreni ile taçlandırıldı.

Fadime-Bülent Üstün çiftinin biricik kızları Nurşen Üstün ile Yıldız-Hasan Ünal çiftinin oğlu Mehmet Ünal muhteşem bir törenle dünya evine girdi. Üstün ve Ünal aileleri misafirlerini kapıda karşıladı ve ‘hoşgeldiniz’ dediler. Genç çiftin imza öncesi mutlulukları gözlerinden okunurken; nikah şahitliklerini Musa Üstün ve Uğur Özen yaptı. Hayatlarının en anlamlı ‘evet’lerini söyleyen çiftin nikahı Buldan Belediyesi Evlendirme Memuru Abdullah Toker tarafından kıyıldı. İmzaların atıldığı sırada ayağa basma geleneği de unutulmadı. Yeni gelin Nurşen hızlı davranıp eşi Mehmet’in ayağına basarak, dolaylı yoldan ‘evde benim sözüm geçer’ dedi.

Ünal çifti imzaların atılmasının ardından gecenin ilk dansını yaptı. Genç çifti sevenleri bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı, konuklar gece boyunca gönüllerince eğlendi.

 HATİCE DEMİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER