Makam aracını durdurdu, kolları sıvayıp hasat yaptı

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek yol üzerinde salatalık hasadı yapan kadınları görünce makam arabasından inerek yanlarına gitti. Kadınlarla birlikte salatalıkları toplayan Kepenek, kendisinin de çiftçi çocuğu olduğunu söyleyerek; kadın çalışanlara kolaylık diledi.

Makam aracını durdurdu, kolları sıvayıp hasat yaptı

Her fırsatta vatandaşlarla her yerde bir araya gelmeye devam ediyor. Kaklık Mahallesi’nde açılışa katılan ve ardından vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Kepenek, dönüş yolunda yol kenarında salatalık hasadı yapan kadınları gördü. Makam aracını durduran Başkan Kepenek, kadınların yanına gitti. Kravatını çıkaran ve ardından kolları sıvayan Başkan Kepenek, kadın çalışanlarla birlikte salatalıkları toplamaya başladı. Yaklaşık 1 kova salatalık toplayan Başkan Kepenek’e kadın işçiler tam not verdi.

“BEN DE ÇİFTÇİ BİR AİLEDEN GELİYORUM”

Kadınlar ayaküstü sohbet eden Başkan Kepenek, “Ben de çiftçi bir aileden geliyorum. Toprağa emek veren siz kadınlarımızı görünce yanınıza gelip, sizlere yardım etmek ve sizlerle sohbet etmek istedim. Allah işlerinizin karşılığını versin. Bu güzel topraklarda hep beraber huzur içinde, bereket içinde yaşayalım. Kolaylıklar diliyorum” dedi. Kadın işçilerle hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Kepenek, yoluna kaldığı yerden devam etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER