MALİ MÜŞAVİRLER ODASI'NDAN ÖRNEK SEMİNER

MALİ MÜŞAVİRLER ODASI'NDAN ÖRNEK SEMİNER

Denizli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası kuruluşunun 28’inci yıl dönümü etkinliği düzenledi. Etkinlikte Psikolog Kutay Ürkmen ‘Gülümsemenin Büyüsü’ adlı bir seminerde vererek, katılımcılara unutulmaz bir gün yaşattı.
Denizli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası kuruluşunun 28’inci yıl dönümüne özel çeşitli etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. 28’inci yıla özel Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu’nda ünlü Psikolog Kutay Ürkmen bu güne kadar 80 Bin kişiye ulaşan ‘Gülümsemenin Büyüsü’ adlı bir seminer verdi.

YAVAŞ: “HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Denizli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Himmet Yavaş, “28 yılımızı kutluyoruz. Türkiye de bir çok odada bizim odamız gibi 1989 yılında tüzel kişilik kazanmıştır. Bizler ülke ekonomisi için çalışıyoruz. Odalarımız bugünlere kadar kamuya çok faydalı olmuştur. İlk olarak 295 kişi ile başlamıştık şimdi 1912 kişiyle hizmet ediyoruz. Odaların önemi demokrasi hukuk adalet konusunda ne kadar önemli biliyoruz. Maalesef siyasi idareler bizleri kısma yönünde. Bundan sonda meslek odalarına olarak sahip çıkalım. Bizlere destek veren herkese çok teşekkür ediyorum. İyi ki geldiniz iyi ki varsınız hep iş demeyeceğiz. Güleceğiz yaşama farklı noktadan bakmak istiyoruz. Hocaya çok teşekkür ediyorum. Hepimizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum” diye konuştu

ÜRKMEN: “GÜLMEK GÜZEL BİR ŞEY”
Düzenlenen etkinlikte seminer veren Psikolog Kutay Ürkmen, “ Öncelikle 28’inci yıl için burada olduğum için mutluyum. ‘Gülümsemenin Büyüsünü’ bugün burada 655’inci kez yapacağız. 7 yılda 80 Bin kişiye ulaştırdık. Katılımcılara bugün burada güzel bir gün yaşatmak için uğraşacağız. Gülümse üzerine ilk ve tek spesifik bir sunum. Gülmek güzel bir şey. İnsan hayatında çok önemli bir yeri var. Sadece iş hayatında değil bütün hayatımızda gülmek çok önemli. Hayat dargın ve küskün yaşamak için çok uzun değil. Şimdiden hayırlı olsun” dedi.
Gerçekleştirilen seminere TÜRMOB Başkanı  Masis YONTAN ve yönetim kurulu üyesi Rıfat Nalbantoğlu’da söz alarak, 28’inci yılını kutlayan Denizli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın ülke için ne kadar önemli olduğundan bahsettiler.

 

İBRAHİM ALAYONT-ALPER PARLAK

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner187

banner186