Mali Müşavirlerde seçim heyecanı! “Bağımsız Meslek Grubu”ndan istişare toplantısı

Mayıs ayında genel kurul gerçekleştirecek Denizli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası'nda, Bağımsız Meslek Grubu, istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Mali Müşavirlerde seçim heyecanı! “Bağımsız Meslek Grubu”ndan istişare toplantısı

Denizli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası 25-26 Mayıs tarihlerinde seçimli olağan genel kurul gerçekleştirecek.

Şimdiden 5 ismin başkan adaylığı için gündemde olduğu odada bin 238 üye sandık başına gidecek.

Adaylar da çalışmalarına yoğunluk vermeye başladı.

Geçen dönem Bağımsız Meslek Grubu'nun adayı olarak oda yönetimine giren ve dönüşümlü sistemle 1,5 yıl başkanlık koltuğunda kalan Ali Osman Horzum, grup üyeleri ve meslektaşlarını Varol Gurme'de topladı ve fikir alış verişinde bulundu.

2016 yılındaki seçim sürecinde sert tartışma ve parçalanmışlıkların yaşandığını, seçim sonrası ortak akıl ve ortak yönetim ile öne çıktıklarını kaydeden Horzum, tüm meslek gruplarının hassasiyetlerini göz önüne aldıklarını ve onların da katılımını sağladığını kaydetti.

Mali disiplin ile oda kaynaklarının iyi kullanıldığını ve borç ödendiğini belirten Horzum, herkese karşı adil davrandıklarını, hiçbir ayrım yapmadan herkese aynı yakınlıkta durduklarını kaydetti.

Odadaki görevi sırasında yapılan bazı çalışmalar hakkında da serbest muhasebeci ve mali müşavirleri bilgilendiren Horzum destekleri için ekip arkadaşlarına ve meslektaşlarına teşekkür ederek konuşmasını tamamladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER