Marım ve Aydınlı’dan DRT Denizli’ye ziyaret

Denizli Belediyesi Eski Başkanı Ali Marım ve GAMATEKS Yönetim Kurulu Başkanı Osman Aydınlı, DRT Denizli Televizyonu ve Denizli Gazetesi’nin yeni hizmet merkezini ziyaret etti. Marım ve Aydınlı, yeni merkezin Denizli’ye ve DRT ailesine hayırlı olmasını diledi.

DRT Denizli Televizyonu ve Denizli Gazetesi’nin yeni hizmet merkezine ziyaretler sürüyor. Son olarak Denizli Belediyesi Eski Başkanı Ali Marım ve GAMATEKS Yönetim Kurulu Başkanı Osman Aydınlı, yeni merkezi ziyaret etti. DRT Denizli TV ve Denizli Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kemal Kaya, Reklam ve Pazarlama Müdürü Arif Zor ve Haber Koordinatörü Muhammet Karaçay ile görüşen Marım ve Aydınlı, yeni merkez hakkında bilgi aldı; merkezin Denizli’ye ve DRT ailesine hayırlı olmasını diledi.

“YENİ MERKEZİNİZ ÇOK GÜZEL OLMUŞ”

Yeni merkeze dair görüşlerini bildiren Başkan Marım; “Bu yıl son modası ‘her şey çok güzel olacak’ idi. Yeni merkeziniz de çok güzel olmuş. Çok modern bir bina. Personel gerçekten yetenekli. Merkez ne kadar iyi olursa üretim de o kadar iyi olur. Ekibinizle her şeyin daha güzel olacağına inanıyorum. Hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

“DENİZLİ’YE YAKIŞAN BİR MERKEZ”

GAMATEKS Yönetim Kurulu Başkanı Osman Aydınlı ise şunları söyledi: “Uzun zamandır ziyaret etmeyi istiyorduk. Yerinizi görünce çok mutlu oldum. Denizli’ye yakışan çok güzel bir merkez olmuş. Bundan sonraki hizmet hayatında tüm DRT personeline başarılar diliyorum.”

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2019, 15:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER