Martın sonu güzel oldu, Denizli CHP Şeniz Doğan'la kendini buldu

Afyonkarahisar’ın Sandıklı İlçesinde yapılan CHP’nin Belediye Başkanları Çalıştayında Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan yaptığı konuşmayla gündeme damgasını vurdu. Doğan, "Omuzlarımdaki yükün ağırlığını çok iyi biliyorum" dedi.

Martın sonu güzel oldu, Denizli CHP Şeniz Doğan'la kendini buldu

Afyonkarahisar’ın Sandıklı İlçesinde yapılan CHP’nin Belediye Başkanları Çalıştayında Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan yaptığı konuşmayla gündeme damgasını vurdu. Doğan, “20 yıl aradan sonra Denizli’de çok önemli bir yer olan Merkezefendi Belediyesini aldık. Genel Başkanımızın talimatlarına mutlaka uyacağım. Omuzlarımdaki yükün ağırlığını çok iyi biliyorum" dedi.

CHP’nin Afyonkarahisar’ın İlçesi Sandıklı’da yapılan Belediye Başkanları Çalıştayına Denizli’den 5 belediye başkanı katıldı. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi ve Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı katıldı. Tüm ülkeden 252 CHP’li belediye başkanının katıldığı çalıştayda Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan bir konuşma yaptı. Doğan yaptığı konuşmada Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun 7 talimatının çok önemli olduğuna vurgu yaparak, “Genel Başkanımızın verdiği talimatların hepsi çok önemli hele, 25 yıl aradan sonra Denizli’de çok önemli bir yer olan Merkezefendi Belediyesi almak önemli. Omuzlarımdaki yükün ağırlığını biliyorum” diye konuştu. Ardından da Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Denizli’ye ve Merkezefendi’ye davet etti.

ÇALIŞTAY ÇOK VERİMLİ GEÇTİ

Doğan, Afyonkarahisar’ın Sandıklı İlçesinde gerçekleşen belediye başkanları çalıştayının çok önemli kazanımlar getirdiğini açıkladı. Doğan Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun bütün belediye başkanlarına verdiği 7 talimatın çok önemli olduğunu söyledi. Doğan, “Sayın Genel Başkanımız bizlere verdiği talimatlar hepsi birbirinden öneli. Şeffaf olmak, adaletli yönetmek, yandaş için değil halk için çalışmak, kadınlara, çocuklara pozitif ayırımlar yapmak, hesap verebilir olmak. Çalıştaya gelen 250 belediye başkanı arkadaşım seçin öncesi zaten bütün bu bilinçle hazırlandı seçime, hepimiz ülkemiz adına, halkımız adına nasıl çalışmamız gerektiğini bir kez daha pekiştirmiş olduk. Bütün CHP’li belediye başkanlarının bir araya geldiği bu çalıştay hepimiz için çok faydalı oldu” dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2019, 15:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER