Mehmet Ali Yılmaz’dan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Mesajı

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz , 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Mehmet Ali Yılmaz: Emek ve alınteri herşeyden üstündür.

Mehmet Ali Yılmaz’dan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Mesajı

Başkan Mehmet Ali Yılmaz , mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Ülkemizin gelişip kalkınmasında büyük emek sahibi olan işçilerimiz, ürettikleri iş ve döktükleri alın teriyle milletimizin iftiharı olmaya devam edeceklerdir. Devlet-millet birlikteliğinde önemli güç kaynaklarımızdan olan işçilerimiz, hangi sektörde olurlarsa olsunlar iktisadi yapımızın temel taşlarındandır.

Tüm ekonomik sınıflarımız gibi güçlü Türkiye yolunda en büyük dayanaklarımızdan olan işçilerimizin emeği ve alın teri olmadan hiçbir alanda sektörel gelişim ve büyüme düşünülemez. O nedenle işçilerimizin derdi hepimizin derdi, onların sevinci ise hepimizin ortak sevincidir.

Türkiye'yi muasır medeniyetler noktasından daha ileriye taşımak için milletimizin ortaya koyduğu emeği daha değerli, daha nitelikli, diğer uluslarla yarışabilir ve çağın koşullarına uygun hale getirebilmemiz gerekmektedir.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü vesilesiyle, memleketimizin her bir köşesinde bileğiyle ve yüreğiyle emeğini ortaya koyan, alın teri döken, işini yaparken doğruluk ve dürüstlükten ayrılmayan, vicdanlı, çalışkan, milletimizin her bir evladını tebrik ediyor; hanelerinin huzurlu ve bereketli olmasını dileyerek tüm işçi ve emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER