MEHMET UĞUR TATAR, YENİDEN VE SON DEFA ADAY

MEHMET UĞUR TATAR, YENİDEN VE SON DEFA ADAY

2014 yerel seçimlerinde AK Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı olan ve ‘Kanal Denizli’ projesi ile ülke gündemine oturan Mehmet Uğur Tatar, 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerinde bağımsız olarak Denizli Büyükşehir Belediyesi’ne yeniden aday olduğunu açıkladı. Seçime kadar halkın sorunlarını dinleyeceğini belirten Tatar, seçimi kaybederse bir daha aday olmayacağını açıkladı.

2014 yerel seçimlerinde AK Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı olan ve ‘Kanal Denizli’ projesi ile ülke gündemine oturan İşadamı Mehmet Uğur Tatar, 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerinde bağımsız olarak Denizli Büyükşehir Belediyesi’ne yeniden aday olduğunu açıkladı. Yerel seçimlerde partiden çok ismin önemli olduğunu dile getiren Tatar, 2019 yılındaki seçimlerde kazanamazsa siyaseti bırakacağının da altını çizdi.

GÖZLERİ DOLDU
Aday Tatar, Denizli’yi anlatırken gözleri doldu. Gözyaşlarını sildikten sonra projelerinden bahsetti.  Pamukkale Natural parkını görecek şekilde işletmeler yapacağını belirten Tatar, Bozdağ’a Buz Otel yapacağını söyledi. Daha önce seçimlerinde tekrarladığı Kanal Denizli projesini tekrar etti. Denizli’yi liman kenti yağacağını söyledi. Cami Caddesini yıkıp Denizli lisesine bağlayacağını oraya Eskişehir’deki evler gibi yağacağını söyledi.  

DENİZ GETİRME VAADİNİ YİNELEDİ
Denizli Gazeteciler Cemiyeti İlyas Haytan toplantı salonunda basın mensuplarıyla bulunan Tatar, projeleri hakkında da bilgiler aktardı.  2014 yerel seçimlerinde “Denizli’ye deniz getireceğim” diyerek ülke gündemine oturan Tatar, ‘Kanal Denizli’ projesinin arkasında olduğunu söyledi. Projenin gerçekleşmesinin mümkün olduğunu söyleyen Tatar, “ben projenin gerçekleşeceğine inanıyorum. Bunu Denizli de inansın. Eğer seçilirsem 5 yıl içerisinde bitecek diye bir söz veremem. Çünkü proje 35 yıl sürebilir” dedi.

“BEN BU ŞEHRE SEVDALIYIM”
Gazetecilerin; ‘seçime 21 ay var. Aday olmak için erken değil mi?’ şeklindeki soruyu yanıtlayan Tatar, “seçime 21 ay var. Çalışmalara şimdiden başlayacağım. Denizli’de ve ilçelerinde elini sıkmadığım, sorununu dinlemediğim kimse kalmayacak. Sorunların hepsini de tek tek not olacağım. O yüzden şimdiden aday olduğumu açıklıyorum. Ben bu şehre sevdalıyım” diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221