MELDA TUNÇEL, DENİZLİLİLERLE BULUŞTU

MELDA TUNÇEL, DENİZLİLİLERLE BULUŞTU

Akça Şirketler Topluluğu’nun kurulumunu anlatan ‘Akçahane’ kitabının yazarı yazarlardan Gazeteci/Yazar Melda Tunçel, bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Denizli Kitap Fuarı’nda kitapseverlerle buluştu.

Bu yıl ikincisi düzenlenen DenizliKitap Fuarı, Türkiye'nin pek çok yayınevi ve onların çatısı altında yer alan Türkiye'nin ünlü yazarlarını ağırladı. Yediveren Yayınevi Yazarları’ndan Gazeteci/Yazar Melda Tunçel, Nöro Psikolog ve Pedagog Oya akbaş ile yine Gazeteci/Yazar Yunus Arıkan; düzenledikleri söyleşi programlarının yanı sıra kitap imza günleri ile Denizli halkı ile buluştu.Akça şirketler Topluluğu’nun aile kitabı olan ve Akça Şirketler Topluluğu’nun kurulumunu anlatan Akçahane'nin de  yazarı olan Melda Tunçel, hem yeni çıkan kitabı ‘Dile Senden Ne Dilersen (Niyetin gücü)’ hem de, ‘Akçahane’ kitabı ile fuarda DRT Denizli Televizyonu’na özel açıklamalarda bulundu. DRT Denizli Televizyonu’nda yayınlanan ‘Özel Söyleşi’ programına katılarak Cansu Karacık'ın konukları olan Melda Tunçel, Oya Akbaş ve Yunus Arıkan hem kitapları hem de hayat hikayeleri ile Denizli ekranlarına renk kattılar.

“AKÇAHANE’Yİ YAZARKEN AĞLADIM”
‘Akçahane’ kitabının yazarı Melda Tunçel; kitabı, bizzat aile büyüğü rahmetli Abdullah Akça ile yaptığı sohbet tadındaki röportajlarla hazırladığını ve okuyanlardan daha çok yazarken ağladığını itiraf etti. ‘Dile Senden Ne Dilersen’ kitabının  dilek ve niyetlerin hayatımızdaki olmak istenilen yere bize nasıl getireceği konusunda altın kurallar niteliğinde bir başucu kitabı olduğunu vurgulayan Tunçel, “Sadece istemeye cesaret edip, inanarak gayret ve emek gösterdiklerimiz gerçekleşir” dedi. Tunçel, ‘Dile senden ne dilersen' diyerek buna en güzel örneğin Akça Aİlesi olduğunu sözlerine ekledi.

HATİCE DEMİR

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER