MELEK VE İSMAİL EVLİLİK YOLUNDA İLK ADIMI ATTI

MELEK VE İSMAİL EVLİLİK YOLUNDA İLK ADIMI ATTI

Denizli Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler biriminde görevli Melek Sürücüoğlu ile Akça Hazır Beton’da Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlik yapan İsmail Akkuş evlilik yolunda ilk adımı attı.

Din Görevlileri Derneği Başkanı, PAÜ Müftü Ahmet Hulusi Efendi Külliye Cami İmam Hatibi Ali Sürücüoğlu ve eşi Kamile Sürücüoğlu’nun kızları, Denizli Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler biriminde görevli Melek Sürücüoğlu ile çiftçi Abdurrahman Akkuş ve ev hanımı Hidaye Akkuş’un oğulları Akça Hazır Beton’da Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlik yapan İsmail Akkuş evlilik yolunda ilk adımı attı. Genç çiftin Polis Evi’nde gerçekleştirilen nişan törenine; Denizli İl Müftüsü Mehmet Aşık, Akça Şirketler Topluluğu Onursal Yönetim Kurulu Başkanı Neslihan Akça, Akça Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Akça, Akça Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları;  Semra Akça Acar, Şakir Akça, Hüseyin Akça, Erol Akça, Sürücüoğlu ve  Akkuş Ailelerinin akrabaları, dostları ve davetliler katıldı. Törende, Segah Semazen İlahi ve Tasavvuf ekibinin ilahi ve tasavvuf musikisi seslendirmesinin ardından Denizli İl Müftüsü Mehmet Aşık bir konuşma yaptı. Müftü Aşık; “Gençlerimizin atmış oldukları hayat binasının ilk adımında merasimlerinin hayırlı ve uğurlu olmasını, mesut ve bahtiyar olmalarını temenni ediyorum” dedi.

“MİLAT DEDİĞİMİZ ANLARDAN BİR TANESİ”
Kız babası Din Görevlileri Derneği Başkanı PAÜ Müftü Ahmet Hulusi Efendi Külliye Cami İmam Hatibi Ali Sürücüoğlu duygu ve düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi: “İnsan ömründe milat dediğimiz anlardan bir tanesi. Bizlere emanet olarak verilen ve Kur’an-ı Kerim’de de net bir ifadeyle ‘Cennet süsü’ olarak belirtilen çocuklarımızın evliliğin ilk basamağı olan nişan merasimindeyiz. Biz bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan dostlarımıza da çok teşekkür ederiz. Evlatlarımıza bir ömür mutluluklar diliyoruz.”

“ŞANSLARI GÜZEL OLSUN”
Akça Hazır Beton’da Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlik yapan İsmail Akkuş’un babası Abdurrahman Akkuş ise; “Mutlu günlerimizden bir tanesi. Anne-baba olarak evlatlarımızın yuvasını kurmak bizim görevimiz. Mutluluklar diliyorum. Şansları güzel olsun. İnşallah, evlatlarımızın çocukları olacak. O mutlu günleri de göreceğiz” diye konuştu.

ÇİFTİN YÜZÜKLERİNİ HANIM AĞA TAKTI
Melek ve İsmail çiftinin nişan yüzüklerini ise Akça Şirketler Topluluğu Onursal Yönetim Kurulu Başkanı namı değer ‘Hanım ağa’ Neslihan Akça taktı. Hanım ağa çiftin evlilik yolunda attıkları önemli adımın hayırlı uğurlu olmasını diledi.

PINAR ÇANKAYA- ALPER PARLAK

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER