MENDERES'TE 2 BAKANLI TAPU TESLİM TÖRENİ

MENDERES'TE 2 BAKANLI TAPU TESLİM TÖRENİ

Denizli Cuma günü iki Bakan ağırlayacak. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, 9 Aralık Cuma günü Menderes Tekstil’in çalışanları için yaptırdığı 240 konutun tapu devir teslim törenine katılacaklar.“2 Bakanlı Tören” DRT Denizli tarafından da naklen(canlı) yayınlanacak.

Denizli Cuma günü iki Bakan ağırlayacak. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, 9 Aralık Cuma günü Menderes Tekstil’in çalışanları için yaptırdığı 240 konutun tapu devir teslim törenine katılacaklar.Cuma günü saat 10:00’da başlayacak tören; Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Denizli Valisi Dr. Ahmet Altıparmak ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın da katılımlarıyla gerçekleştirilecek.Menderes Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Akça ve Genel Müdür Ali Atlamaz’ın ev sahipliğinde düzenlenecek olan “2 Bakanlı Tören” DRT Denizli tarafından da naklen(canlı) yayınlanacak.

Denizli’nin Sarayköy İlçesi’nde kuruluMenderes Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Akça, “Biz Koskoca Bir Aileyiz,diye çok güzel bir marşımız var. Biz bu topraklarda büyüdük. Hep birlikte koskoca bir aile olduk. Bizim çalışanlarımız her şeyin en güzeline layık. Birlikte, alın terimizle her geçen gün daha iyi olmaya çalışıyoruz. Biz kendimizle yarışıyoruz. Çalışanlarımızın çoluğuyla, çocuğuyla mutlu olmasını, rahat koşullarda yaşamasını sağlamayı kendimize görev edindik. Tabii ki bizim geleneğimizde böyle şeyler laf olsun diye söylenmez. Söz veririz ve onu gerçekleştiririz. Daha büyük projeler için ekibimiz hazırlıklara başladı bile” dedi. 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER