Merhum Mustafa Acar için mevlid okutuldu

21 Ocak’ta hayata veda eden Akça Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Semra Akça Acar’ın kayınpederi,  Hasan Acar’ın babası merhum Mustafa Acar, unutulmadı. Merhum Acar için Aşağıdağdere Mahallesi’ndeki evinde 52’inci mevlidi okundu.

Merhum Mustafa Acar için mevlid okutuldu

Akça Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Semra Akça Acar’ın kayınpederi, Hasan Acar’ın babası Mustafa Acar, 21 Ocak’ta ve 87 yaşında hayata veda etti.  5 çocuk babası merhum Mustafa Acar için Honaz İlçesi’ne bağlı Aşağıdağdere Mahallesi’ndeki evinde 52’nci Mevlid yemeği verildi. Mevlide; CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, CHP İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, mahalle halkı ve Acar ailesinin yakınları katıldı. Mevlidde konuşan ve asla baba ocaklarını kapatmayacaklarını belirten Hasan Acar; “Babamızın kaybetmemizin üzerinden 52 gün geçti. Biz de evinde mevlid okutup, hayır yemeğini veriyoruz. Sevenlerimiz, dostlarımız bizi yalnız bırakmadı. Baba ocağımızın kapısını asla kapatmayacağız, bacası hep tütecek. Babamın mekanı cennet olsun” dedi.

“GELENLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM”

Babalarını yaşatmak için çok uğraştıklarını ifade eden İsmail Acar, “Birçok rahatsızlığı vardı. İyileştirmek için çok çaba harcadık. Ama vakit gelince elden ne gelir? Bugünde 52’inci mevlidiniz okutuyoruz. Allah kabul etsin. Mekanı cennet olsun. Gelen eş, dosta çok teşekkür ederim” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211