MERKEZ KÜTÜPHANE’YE 1 HAFTADA 5 BİN KAYIT

Merkezefendi Belediyesi tarafından Adalet Mahallesi’nde yapımı tamamlanmak üzere olan Merkez Kütüphane ’ye bir haftada yaklaşık 5 bin kitapsever internet üzerinden kayıt yaptırdı.

MERKEZ KÜTÜPHANE’YE 1 HAFTADA 5 BİN KAYIT

Merkezefendi Belediyesi’nin vizyon projelerinden olan ve Sign Of The City Awards’ organizasyonunda ‘En İyi Hizmet Yapıları’ kategorisinde ‘Devam Eden En İyi Sosyo-Kültürel Yapı’ dalında ‘Jüri Özel Ödülü’nün sahibi Merkezefendi Belediyesi Merkez Kütüphane ’de çalışmalarda sona gelindi. Yakında açılması planlanıyor. Merkezefendi Belediyesi, kitapseverlerin kütüphanenin tüm imkânlarından yararlanabilmesi için üye kayıtlarının başladığını geçtiğimiz hafta duyurmuştu. Merkez Kütüphane ‘ye http://www.merkezefendi.bel.tr/kutuphane/ internet adresi üzerinden ilk kayıt olan Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nun ardından yaklaşık 5 bin kişi de online bir şekilde kütüphaneye kaydını yaptırdı.

“MERKEZ KÜTÜPHANE’DE ÇALIŞMALARIMIZIN BÜYÜK BİR ORANINI BİTİRDİK

Merkez Kütüphane’ye ilk kayıt olarak kütüphanenin 1 numaralı üyesi olan Başkan Subaşıoğlu, “Merkezefendi için, Denizli için çok önemli bir vizyon proje olan Merkez Kütüphane’de çalışmalarımızın büyük bir oranını bitirdik. Hizmete girmeden önce üyelik kayıt sistemini oluşturduk. Üyelik kayıt sisteminin açılmasından itibaren vatandaşlarımız yoğun ilgi göstererek Merkez Kütüphanemize kayıt oluyor. Kayıtlarını gerçekleştiren kitapseverlerimiz kütüphanemizin bütün imkânlarından yararlanabilecekler. Tüm kitapseverleri http://www.merkezefendi.bel.tr/kutuphane/ adresinden kütüphanemize kayıt olmaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

UMUT AYANA​​​​​​​

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER