'MERKEZDE NE VARSA İLÇELERİMİZDE DE OLACAK'

'MERKEZDE NE VARSA İLÇELERİMİZDE DE OLACAK'

Denizli merkezde 3, ilçelerde ise 4 olmak üzere toplam 7 kapalı yüzme havuzu yaptıklarını anlatan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, kısa süre önce hizmete açtıkları İncilipınar Kapalı Yüzme Havuzu'nun ardından Acıpayam ilçesinde hayata geçirdikleri kapalı yüzme havuzu ve spor kompleksi projesini de tamamladıklarını müjdeledi.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin il merkezi ve 4 ilçede yapımını sürdürdüğü toplam 7 kapalı yüzme havuzu projesinden biri olan Acıpayam Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi de tamamlandı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Büyükşehir Belediyesinin tamamlanan ve devam eden projelerini incelemek üzere Acıpayam ilçesini ziyaret etti. İlk olarak Acıpayam ilçesinde hayata geçirdikleri Acıpayam Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi'ni inceleyen Başkan Osman Zolan, İncilipınar Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’nin geçtiğimiz hafta sonu hizmete açıldığına dikkat çekti. İncilipınar ve Acıpayam ile birlikte kent genelinde 7 yüzme havuzu yaptıklarını kaydeden Başkan Zolan, hepsini de birer birer tamamladıklarını söyledi.

“HER YERE GÜZELLİKLER GÖTÜRECEĞİZ”
Başkan Osman Zolan, “Acıpayam’da bizden talep edilen ve ihtiyaç gördüğümüz kapalı yüzme havuzunu tamamladık. Büyükşehir Belediyesi olarak 'her yere güzellikler götüreceğiz, her yer güzel olacak' dedik. Peyzaj düzenlemesinin ardından hemşehrilerimiz Acıpayam Kapalı Yüzme Havuzu'na kavuşacak. Başta çocuklarımız, gençlerimiz, hanım kardeşlerimiz bu tesisten faydalanabilecek. Acıpayam’da yüzme bilmeyen kalmayacak. Yüzme bilenler de çeşitli aktivitelerden faydalanabilecek. Özel zamanlarda sadece hanım kardeşlerimize kurslarımız olacak" dedi. Acıpayam Belediyesi'nin arsayı Büyükşehir Belediyesine devrettiğini ifade eden Başkan Zolan, "Biz de üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirdik. Acıpayam’a hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN ZOLAN'A:“TOZA DA ÇAMURA DA RAZIYIZ, BİLİYORUZ Kİ SONU GÜZEL OLACAK"
Acıpayam'da devam eden üst yapı çalışmalarını da inceleyen Başkan Zolan, vatandaşlarla ve esnafla kucaklaştı. Vatandaşlarla bir süre sohbet eden Başkan Zolan, Acıpayamlıların yoğun ilgisi ile karşılaştı. Bir vatandaşın “Toza da çamura da razıyız, biliyoruz ki sonu güzel olacak. Çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederiz” demesi dikkat çekerken, Başkan Zolan birlikte çok daha güzel işler başaracaklarını söyledi.

“AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATI'NA ZİYARET"
Başkan Osman Zolan yatırımları incelemesinin ardından AK Parti Acıpayam İlçe Başkanı Nurhayat Şanlı ve yönetim kurulunu ziyaret etti. Şanlı, Acıpayam’a yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Osman Zolan’a teşekkür etti. Yeni seçilen ilçe teşkilatına iade-i ziyarette bulunduklarını belirten Başkan Zolan, “30 Mart 2014’den bu yana Acıpayam ile birlikte 19 ilçemiz Büyükşehir Belediyesi hizmet alanına girdi. 'Yeni sistem güzellikler getirecek, sizden bir şey almaya değil, hizmet vermeye geliyoruz' dedik. 'Denizli merkezde ne varsa ilçelerimizde de o olacak' dedik. Bugün de aynı noktadayız. Büyükşehir ve ilçe belediyemizin el ele vererek yaptığı güzel hizmetleri görüyorsunuz" diye konuştu.

"DAĞLARI DELE DELE YEŞİLYUVA-ÇARDAK YOLUNU AÇTIK"
Denizli'nin en ücra mahallesinde bile döşedikleri kilit parke taşları ile vatandaşların tozdan ve çamurdan kurtulduğunu, itfaiye hizmetlerinin 7 gün 24 saat tetikte beklediğini, cenaze hizmetlerinin de merkezde olduğu gibi gerçekleştiğini kaydeden Başkan Osman Zolan, şöyle konuştu: "Park çalışmalarımız, üst yapı çalışmalarımız aynı şekilde devam ediyor. Yeşilyuva-Çardak yolunu açtık. Köprüler, menfezler halkın ne ihtiyacı varsa yapıyoruz. Kimse sahipsiz kalmasın diyerek Evde Bakım ve Sağlık Hizmetimiz başladı. Acıpayam Atık Su Arıtma Tesisimiz yapılıyor."

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER