Merkezefendi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na hazır

Merkezefendi Belediyesi, korona virüs salgını nedeniyle bu yıl evlerde kutlanacak olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için pankart ve balon dağıttı.

Korona virüs salgını nedeniyle bu yıl evlerde kutlanacak olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için Merkezefendi Belediyesi, vatandaşlara pankart ve balon dağıttı. Balkonlarını ve pencerelerini, Türk Bayrağı, balon ve ‘Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir’, ‘Bugünün çocukları yarının büyükleri’, ‘Çocuk sevgisi insan sevgisi için ihtiyaçtır’, ‘Vatanı korumak çocukları korumakla başlar’, ‘Güzel günler göreceğiz çocuklar’, ‘Yine baharlar gelecek’ sözleri yer alan pankartlar ile süsleyen Merkezefendililer, ‘Bayrama hazırız’ mesajı verdi. Ayrıca Merkezefendi Belediyesi bando takımı iki gün boyunca cadde ve sokaklarda şarkı ve marşlar çalacak.

“BAYRAM COŞKUSUNU MERKEZEFENDİ’DE TEK YÜREK OLARAK YAŞAYACAĞIZ”

Bayram coşkusunu Merkezefendi’de tek yürek olarak yaşayacaklarını söyleyen Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklarımıza armağan edilen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bu yıl salgın nedeniyle evlerimizde kutlayacağız. Ancak bu durum coşkumuzu hiçbir şekilde etkilemeyecek. Merkezefendi Belediyesi olarak hemşerilerimize balkonlarını süsleyebilecekleri pankartları ve balonları teslim ettik. Hemşerilerimiz de balkonlarını süsleyerek bayrama hazır olduklarını gösterdiler. Bayram coşkusunu Merkezefendi’de tek yürek olarak yaşayacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2020, 16:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER