Merkezefendi Belediye Meclisi korona önlemleriyle toplanıyor

Merkezefendi Belediyesi, yeni tip korona virüs (Kovid19) salgını tedbirleri kapsamında ara verilen meclis toplantısını, 3 Temmuz Cuma saat 17.00’de Bereketli Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Merkezefendi Belediyesi, yeni tip korona virüs (Kovid19) salgını tedbirleri kapsamında ara verilen meclis toplantısı, 3 Temmuz Cuma saat 17.00’de Bereketler Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek. Korona virüs tedbirleri kapsamında yayınlanan genelge doğrultusunda Merkezefendi Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri, meclisin gerçekleştirileceği salonu baştan aşağı dezenfekte etti. Ekipler, meclis üyelerinin toplantıda, sosyal mesafe kurallarına göre oturmalarını sağlamak için de masa düzenlemesi yaptı. Büyük bir titizlikle gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda toplantı salonu, meclis için hazır hale getirildi.

“TOPLANTIMIZI GÖNÜL RAHATLIĞI İLE YAPACAĞIZ”

Gereken tüm tedbirleri alarak meclisin yapılacağı salonu hazır hale getirdiklerini söyleyen Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Salgın nedeniyle meclis toplantılarımıza 3 aylık bir ara verdik. Temmuz ayı meclis toplantısı ile toplantılarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bu ayki toplantımızı Bereketler Toplantı Salonu’nda gerçekleştireceğiz. Meclis öncesi gerekli tüm tedbirleri aldık. Virüs önlemleri kapsamında ekiplerimiz salonumuzu dezenfekte etti. Meclis üyelerimizin oturacağı masalar da sosyal mesafe kurallarına uyacak şekilde düzenlendi. Gerçekleştirmiş olduğumuz işlemler sonucunda meclis toplantımızı gönül rahatlığı ile yapacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2020, 17:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER